Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAPI GÖRMEK

Rüyada kapı görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.10.2014 - 09:30 | Son Güncelleme:

Rüyada kapı görmek nelerin habercisidir?

Rüyada kapı görmek, bir evin kapısı o evin ne derece güvenli olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda kapı bir iftirayı ve güvenliği de kapsamaktadır. Sağlam bir kapı o bölgenin ne kadar güvenli olup olmadığı hakkında çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyada kapı görmek genel anlamı ile güvenliğin ve korunurluk düzeyinin bir ifadesidir.

Rüyada görülen ev kapıları kadınları işaret etmektedir. Kilitli kapılar bekar kızlara işaret eder ve bu durumda bekar bir kızın varlığını ifade eder. Açık kapılar ise dul kalmış kadınları ifade eder. Bu durumda karşınıza çıkabilecek kısmetlere yorumlanır. Rüyada görülen demir kapı eğer rüya sahibi tarafından kilitleniyorsa rüya sahibinin bekar bir kız ile hayırlı bir yuva kuracağına işarettir.

Kapı içerisinde kapı görmek ev sahibinin eşinden dolayı bazı problemler yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada ev kapısının genişlediğini ve büyüdüğünü görmek evde yaşayan bireylerin mutlu bir haber almaları ya da ekonomik açıdan oldukça büyük bir gelişme yaşanacağının habercisidir.

Yayın tarihi: 10.10.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.