Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAÇTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kaçtığını görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.04.2014 - 09:40 | Son Güncelleme:

Rüyada kaçtığını görmek nelerin habercisidir?

Rüyada kaçtığını görmek, korunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kazadan, beladan, kötü hastalıklardan ve her türlü kötü enerjiden uzakta olacağı ile tabir edilir. Çok önemli bir tehlike veya kavgadan kaçmak, çok korkulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda hayırlı olacağına işarettir.

Rüyasında düşmandan kaçtığını gören kişi; tüm korkularını, şüphelerini ve kuruntularını yenerek büyük bir manevi güce kavuşacak demektir. Rüyada koşarak kaçmak, sağduyulu ve soğukkanlı olmaya, sabırlı davranarak kara geçmeye işaret eder. Rüya sahibi, hırsının ve öfkesinin kurbanı olmayacak kadar mantıklı ve zeki kimsedi,r bu sayede de her işinden karlı çıkıyordur diye yorumlanır.

Rüyada evden kaçtığını gören kişinin hayatından sıkıldığı anlamına gelir. Rüyada kavgadan kaçmak, rüya sahibinin bir konuyu kafasına takıp sıkıntıdan tırnaklarını yemesi, fakat işin sonunda çektiği zahmetin ne kadar boş olduğunu görmesi anlamına gelir.

Yayın tarihi: 15.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.