Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EVLENMEK

Rüyada evlenmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.10.2015 - 15:00 | Son Güncelleme:

Rüyada evlenmek zenginlikle yorumlanır. Rüyada genç bir kimse ile evlendiğini görmek, çok yakında zengin olup refaha kavuşacağına işarettir.

Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat göreceğine işaretidir. Bir gençle buluşup evlenmek için karar aldığını gören kişi muradına erer. Evli bir kadınla evlenmek istediğini gören kişi arzularına ulaşamaz. Bir kadınla evlenmek isteyip de onun da buna razı olduğunu görmek ise muradına ereceğine işarettir. 

Rüyada tanımadığı bir kadınla evlendiğini gören kişi evinden taşınır. Orta yaşlı bir kadınla evlenmek istediğini görmek, büyük zenginliğe delalet eder.

KAHİN’İN EVLİLİK İLE İLGİLİ YORUMLADIĞI RÜYALAR İÇİN TIKLAYIN!

Yayın tarihi: 09.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

sevdiğim adam aile ve akrabalarıyla bize gelmiş. abimle mutfakta konuşurken yaptığım telefon görüşmesinde sinirlenip telefonu kapatıyorum oda benden hattı alıp kırıyor ve bana cebinden yeni bir hat çıkartıp veriyor.sonra bakkala sigara almaya diye çıkıyoruz ama almıyoruz sigara görmedim.

22.07.2013 01:34:13 deniz okay

Rüyada evlenmek o kisinin basina bir felaket gelebilir

21.07.2013 13:08:05 ferhat ahmet