Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada düştüğünü görmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.10.2015 - 16:00 | Son Güncelleme:

Rüyada düştüğünü görmek, ferahlık ve esenlik bulmaya işaret eder. Rüyada bir yerden düştüğünü gören kişi ise sıkıntılarından kurtulabilir.

Rüyada düşüp bir yerlerini kırmak ya da incitmek pek iyi şeylere yorulmaz; bu, maddi sıkıntılara ve yokluğa işaret olabilir. Rüyada balkondan ya da yüksek bir yerden düşmek, kişinin uğrayacağı maddi - manevi zarara işaret eder.

Aynı zamanda da iş yerinde ya da resmi bir kurumda zor durumda kalacağı, üzüleceği ve moralinin bozulacağı bir engellemeyle karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada duvardan düşmek hayırlı bir iş anlamına gelir, rüya sahibinin hedeflediklerini ve yapmak istediklerini başarılı şekilde yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada kişinin yürürken yolda düşmesi işlerinin artacağına, kazancının çoğalacağına ve rüya sahibinin bolluğa kavuşacağına delalet eder. Çatıdan düştüğünü görmek ise rüya sahibinin malını kaybedeceği anlamına gelir.

BUNA BENZER RÜYA YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Yayın tarihi: 02.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.