Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK

Rüyada düğün görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.07.2014 - 11:30 | Son Güncelleme:

Rüyada düğün görmek nelerin habercisi?

Rüyada gördüklerimiz bazen bizi fazlasıyla etkiliyor. Kimimiz anlamının peşine düşerken kimimiz de yaşadığımız ve biriktirdiğimiz olaylara bağlıyoruz bu durumu. İşte, rüyada sık gördüğümüz durumlardan biri: Rüyada düğün görmek acaba neye işaret?

Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. Rüyada bir düğünde bulunmak ve düğün yemeğinden yemek üzüntü ve kederden kurtulmak olarak yorumlanır.

Eğer bir kişi rüyasında kendi düğününü görmüşse uzakta yaşayan bir yakınından kötü haber alabilir. Rüyada eğlencesiz ve çok sade bir düğün görmek, ferah ve mutluluk; şatafatlı ve gösterişli bir düğün ise sorun olarak yorumlanır.

Yayın tarihi: 11.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (5)

kızımı nisanlı gelinlik giymis gordum ama duvagı yoktu

rüyamda mezara giriyordum boş mezar ama çok geniş ailemden birileride vardı bir şey değerli bir şey düşmüş ama almaya mezara inmeye korkuyorum daha sonra ailemden birisi ama kim hatırlamıyorum iniyor mezara daha sonra cesaretleniyorum bnde iniyorum ..hızla çıkıyoruz aldıkdan sonra

21.07.2011 02:40:02 filiz taşkan
5 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER