Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DENİZ GÖRMEK

Rüyada deniz görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.02.2015 - 10:20 | Son Güncelleme:

Deniz rüyaları genellikle iyiye yorumlanır. Denizin rengi masmavi ve duru ise kişinin hayatının anlam kazanacağına işarettir.

Rüyada görünlen dalgalı deniz, yaşanan sıkıntı ve sorunlardan sonra gelecek olan mutluluk olarak yorumlanır. Denizde yüzen kişi arka arkaya yolculuk yapar. Denize girmeyip sadece uzaktan dalgaları seyretmek kişinin yalnız bir hayat geçireceğine işarettir. Dalgasız ve sakin bir deniz mutluluk ve başarının habercisidir.

Denizde fırtına, hayatın gidişatının değişeceğine, bu değişiklerden sonra huzura kavuşulacağına işaret eder. Aynı şekilde tekne ile denize açılan kimsenin hayatında bir takım değişiklikler olabilir. Denizin güzel suyuna hayran hayran bakmak aşkın habercisidir. Köpük köpük bir deniz ise miras olarak yorumlanır.

KAHİN’İN DENİZ İLE İLGİLİ YORUMLADIĞI RÜYALAR İÇİN TIKLAYIN!

Yayın tarihi: 27.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (16)

merhabalr bn bır ruya gordum bız aılece vapura bındık ve denızde gdıyoruz cıok hızlı gdıyoruz snra onumuze bır vapur cıktı ona carptık ve vapur devrıldı ın sanlar hep denıze dustu bn onları kurtarmaya calıstım ama kımseyı kurtaramadım cok ugrastım ama kurtaramadım cogu denızde kayıp oldu sızce bunun yorumu nedır

05.06.2011 14:19:27 neslıhan yırmıbes

rüyamda eşim büyük bir tencere dolusu yeşil lahana sarması sarmış ben de ona yardım ediyordum ama o benim yaptığım işi bozdu kendi tekrar yaptı. bu ne anlama geliyor çok merak ettim?

11.05.2011 18:37:14 mine güneş
16 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER