Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇOCUK GÖRMEK

Rüyada çocuk görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.04.2014 - 09:50 | Son Güncelleme:

Rüyada çocuk görmek nelerin habercisidir?

Hayatımızın neşe kaynağı çocuklar çoğu zaman rüyalarımıza da renk katarlar. Bazen yeni bir bebek müjdesi, bazen zenginliğin ve mutluluğun simgesi olabileceği gibi bazen de üzüntünün habercisidir rüyada çocuk görmek.

Çocuğu olmayan birinin rüyasında çocuk görmesi yakında anne olacağının işareti olabilir. Anne ya da baba olan birinin rüyasında çocuk görmesi ise şefkat ve merhamet olarak yorumlanır.

Rüyada küçük yaşta bir bebek görmek görmek üzüntü ve kederi, ergenlik çağındaki bir çocuğu görmek ise müjdeli bir haberi temsil eder. Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere, kız çocuk ise eğlenceli bir haber veya dedikoya işarettir.

Süt emen bir çocuk görmek sevince işarettir. Hasta bir çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı; fakat başka sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada ağlayan bir bebek görmek ise sevdiğiniz bir kimsenin tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz birçok güzel çocuk, zenginlikle birlikte mutluluğun işaretidir ve güzel günler sizi bekliyor demektir.

Yayın tarihi: 11.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (5)

rüyamda küçük bir kız çocuğunun elinden tutmuş evine götürüyordum

26.12.2011 09:35:57 tuğba aktaş

yeni doğmuş erkek bebek gördüm

29.08.2011 09:07:58 baraquda34
5 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER