Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇATI GÖRMEK

Rüyada çatı görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.04.2014 - 11:00 | Son Güncelleme:

Rüyada çatı görmek nelerin habercisidir?

Rüyada çatı görmek, rüya sahibinin iç dünyası üzerinden tabir edilir. Rüyasında çatı gören kişinin geçmişinde yaşadığı ve kendisi için unutulmaz olan şeyleri hala içinde yaşadığına fakat bunu hiç kimseye belli etmediğine işaret eder. Geçmişi düşünüp, ondan kurtulamadığı halde sanki bugünde yaşamaktan çok mutlu gibi görünüyor olması anlamına gelir.

Rüyada çatı yıkılması büyük bir acı yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesinde ve yakın çevresinde büyük bir yasa neden olacak bir olay yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada çatıya çıkmak, rüya sahibinin başarılı ve mutlu olacağı işler yapacağına, maaşına zam geleceğine, ailesinde mutlulukla karşılanacak gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çatı akması, hoş olmayan, üzüntüye neden olacak olayların yaşanmasına işarettir. Gereksiz harcamalar yaparak büyük borçlara girecek bu nedenle evde geçim sıkıntısına sebep olacağına yorumlanır. Çatı yanması ise rüya sahibinin içine düşeceği zor duruma yorulur. 

Yayın tarihi: 06.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.