Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BAVUL GÖRMEK

Rüyada bavul görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.06.2014 - 09:30 | Son Güncelleme:

Rüyada bavul görmek nelerin habercisidir?

Rüyada bavul görmek yolculuk ile tabir edilir. Bavulun içinde bir şeyler olması, ağzına kadar tıka basa dolu olduğu için bir hayli ağır olması, kişinin taşımakta zorlanacağı sorumluluklar alması ve aynı zamanda olumsuz şeyler yaşaması anlamına gelir. Rüyada ağzı açık ve eşyalarla dolu bavul ise dedikodudur.

Bir kişi rüyasında bavul satın aldığını görürse kısmetiyle karşılaşacağına ve onunla dünya evine gireceğine delalet eder. Rüyada bavul taşımak kişinin gideceği yerden uzunca bir zaman gelmeyeceği, orada belki aylarca belki de yıllarca kalacağı anlamına gelir. Elinde bavulla sokakta yürüdüğünü görmek uzun bir yolculuğa çıkacağına işarettir.

Rüyada bavul hazırlamak ise ailesel ilişkilere işaret eder. Bu sıralar aileniz ile olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyasında bavulunu kaybettiğini gören kişi niyetlendiği yolculuğa çıkamayacaktır. Yani kişinin planlarının istediği gibi gitmeyeceği ve suya düşeceği anlamına gelir. 

Yayın tarihi: 20.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.