Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASLAN GÖRMEK

Rüyada aslan görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.04.2014 - 11:00 | Son Güncelleme:

Rüyada aslan görmek nelerin habercisidir?

Rüyada aslan görmek veya bir aslanı sevdiğini görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını ve onların desteği ile yeni başarılara ulaşılacağına delalet eder. Rüyada konuşan aslan görmek ya da aslanla konuştuğunu görmek elde etmek istediğiniz güç ve kuvvete ulaşabilmek için var gücünüzle çalışacağınıza işarettir.

Rüyada yavru aslan görmek; gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler. Aslan saldırısını görmek, düşmanlarınız veya rakipleriniz tarafından size karşı kullanmayı düşündükleri gücün bir şekilde dönüp kendilerini vuracağını ancak her zaman dikkatli ve tetikte olmak gerektiğine işarettir.

Aslan öldürmek, içinde bulunduğunuz yalnızlık duygusundan çıkmak için sosyal yaşamınıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Aslan beslemek ya da evde aslan görmek ise sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta birisi için şifa bulmaya delalet eder.

Yayın tarihi: 05.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.