Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASKER GÖRMEK

Rüyada asker görmek
1 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.04.2014 - 10:10 | Son Güncelleme:

Rüyada asker görmek nelerin habercisidir?

Rüyada asker görmek, kişinin kötülüklerden ve tehlikeden uzak olduğu anlamına gelir. Asker galibiyet, mutluluk ve bol kazanç demektir. Rüyada görülen asker kişinin işlerindeki yükseleceği, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağına delalet eder. Aynı zamanda gücü de temsil eder.

Rüyada asker olmak ya da askere gitmek, darlığa ve zorluğa yorumlanır. Rüyada askerle konuşmak rüya sahibi için güzel şeylere işaret eder. Sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, zaferlere, yükselişe, kararlılığa, delalettir. Rüyada askerliğini yaptığı halde yeniden göreve çağrılmak, kişinin kendine olan inancının azalacağı anlamına gelir.

Rüyada silahsız asker gören kişi, dost sandığı birinden zarar görecektir. Bunun yanı sıra rütbeli bir asker görmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya ve saygın biri olmaya delalet eder. Aynı zamanda her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olduğu anlamına gelir. 

Yayın tarihi: 11.04.2014
1 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.