Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ARI GÖRMEK

Rüyada arı görmek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.12.2010 - 22:00 | Son Güncelleme:

Rüyanızda gördüğünüz arılar neyin habercisi acaba?

Rüyada görülen arı; bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. Arı, hem özel yaşamda hem de iş hayatında başarıların habercisi olarak yorumlanır.

Eğer rüyanızda sizi bir arı soktuysa bu, çok sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.  Eğer rüyanızda bir arı yakalıyorsanız bu, isteklerinize kavuşacağınızın işaretidir. Rüyanızda bir arı öldürüyorsanız, beklenmeyen bir habere hazırlıklı olun. Arı topluluğu, gizli tutulan bir sırrın açığa çıkacağına işarettir. Çiçekler üzerinde gezinen bir arı ise size habersiz gelecek bir dostu müjdeler.

Yayın tarihi: 06.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (5)

rüyamda kendi evimin bahçesinde birsürü arı beni kovalıyor ve bi kaçtanesi beni sokuyordu ve ben evden içeri girdiğimde arılar peşimden gelip içeri girior ama ölüyorlardı bu sırada uyandım bu ne anlama geliyor ?

22.05.2011 18:40:21 nevzat rusçuk

kocaman bir bahçenin içindeyim ama bütün çiçekler aynı renk tek bir tane arı geliyor önce çiçeklere bakıyor sonra bana doğru geliyor bal arısı sanırsam beni sokacağını hissediyorum ama elimden bişey gelmiyor kolumun altından beni sokuyor boynuma doğru geliyor ama boynumu sokmayacağını biliyorum direkte uyandım nedemek oluyor?

02.05.2011 17:41:08 dilara akmaral
5 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER