Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞLAMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ağlamak ne anlama gelir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
19.06.2017 - 00:50 | Son Güncelleme:

Rüyada sessiz sessiz ağladığını gören kişi bolluk ve berekete kavuşur. Sessizce üzüntü ve kederlerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada yüksek sesle ve şiddetli bir şekilde ağlamak rüyayı görenin uyanıkken de ağlamasına işarettir.

Ağlamadığı halde gözlerinden yaş geldiğinin görülmesi durumunda o kişinin muradına ereceğine inanılır.

Aynı şekilde ağladığı halde gözlerinden yaş akmadığını görmek, ümit ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğine ve ümidinin kesileceğine işarettir.

 

Yayın tarihi: 19.06.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (14)

rüyamda polis tarafın öldürüldüğümü gürdüm bana silah sıktı ve ben ayaktayken ağlamaya başladım ve herşeyin bittiğini bütün hayellerim ykıldığını artık öldüğümü gördüm ve kalktım

24.01.2012 13:37:53 ahmet asena

Fabrika gibi bir işte çalışıyormuşum ve öğle molasına çıkmışız. Fabrika bahçesi çok kalabalık ve ben domatesi soyup başkasına tuzlatıp yedim. Soyduğum kabukları da diğer bitişimizdeki fabrikanın bahçesindeki çöp kutusuna attım. Fakat kabuklar çalışan başka bayanın beyaz havlusuna düştü ve beni müdüre şikayet etti. Müdür beni azarladı ve özür dilememi istedi Sonra ben kızdan özür diledim kızla barıştık sarılıp ağlaştık.

15.09.2011 10:45:30 sude ekinci
14 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER