Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMENİN ANLAMI NE?

Rüya içinde rüya görmenin anlamı ne?
10 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Rüya içinde rüya görmek ne anlama gelir? Kendi rüyasının içinde rüya gören kişi dikkatli mi olmalı? İşte, cevabı...

Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir.

Bir kişi, rüyasının içinde rüya tabir ettiğini görürse, doğruluğu kesin olmayan bir haber işitebilir. İnsanın rüyasının içinde rüya tabiri yapan bir insan görmesi, bu yorumun aynen çıkabileceğine işaret eder.

                     

Rüyasında gördüğü bir rüyayı, rüya tabircisine anlatan bir insan, kendisine çok faydalı sözler duyacaktır. Rüyada rüya tabircisi gören bir kimse ise kaybolan bir yakınından kısa zamanda haber alabilir.

Yayın tarihi: 06.03.2015
10 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

merhabalar bu sabah namazı kıldıktan sonra tekrar uyudum ve rüyamda çirkin olmayan güzel sayılabilecek bir köpek kalabalık bir ev gibi oda oda bir yerdeyiz bu köpek benim peşimi bırakmıyor ve ellerimi emiyor süt almak için meme emer gibi sonra bir bakıyorum morarmış emdiği yerler ve hemen merhem ya sürüyorum ya sürmüyorum elimle ovala gibi yaptımda hemen iyileşiyor.

12.12.2014 09:39:41 NİSANUR korkmaz

Rüyamda eşimle birlikte bir balkonda oturuyorduk. Balkonun altında deniz vardı ve biz sohbet edip denize bakıyorduk.Eşim balkondan bacaklarını aşağıya doğru sarkıtmış oturuyordu. Ben eşimi düşeceksin diye uyarıyordum ki balkondan kayıp denize çakıldı.Birden telaşa kapıldım fakat eşim yüzerek suyun üzerine çıktı. Suyun çok soğuk olduğunu söyledi ve denizden çıktı.Ben içeriye gitmişttim ki kapı çaldı ve ben koşarak kapıyı açtım.Karşımda eşim vardı ve tüm vücudu buz tutmuştu.

21.04.2014 16:23:38 betina yılmaz
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER