Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMENİN ANLAMI NE?

Rüya içinde rüya görmenin anlamı ne?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.03.2018 - 00:40 | Son Güncelleme:

Rüya içinde rüya görmek ne anlama gelir? Kendi rüyasının içinde rüya gören kişi dikkatli mi olmalı? İşte, cevabı...

Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir.

Bir kişi, rüyasının içinde rüya tabir ettiğini görürse, doğruluğu kesin olmayan bir haber işitebilir. İnsanın rüyasının içinde rüya tabiri yapan bir insan görmesi, bu yorumun aynen çıkabileceğine işaret eder.

                     

Rüyasında gördüğü bir rüyayı, rüya tabircisine anlatan bir insan, kendisine çok faydalı sözler duyacaktır. Rüyada rüya tabircisi gören bir kimse ise kaybolan bir yakınından kısa zamanda haber alabilir.

Yayın tarihi: 16.03.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (4)

Merhabalar bu sabah rüyamda eski sevgilimi gördüm böyle yanında okuldan arkadaşları gayet mutlu neşeli umursamaz bi hali vardı beni gördükçe bana yazar olmuştu umut verici bi rüyaydı. Sonra bianda uyandım geri uyuduğum zamanda da daha önce gerçekte hiç tanışmadığım 1 kişi vardı arkadaşım olarak birde ablam. Ben rüyamda demin gördüğüm rüyanın etkisinde olrak yaşıyodum gözümden yaşlar süzülüyo falan o hiç tanımadığım kişi off gene mi onun için ağlıyorsun dedi bende yoo diye geçiştirmiştim.

13.12.2017 11:08:06 Asude gebizli

merhabalar bu sabah namazı kıldıktan sonra tekrar uyudum ve rüyamda çirkin olmayan güzel sayılabilecek bir köpek kalabalık bir ev gibi oda oda bir yerdeyiz bu köpek benim peşimi bırakmıyor ve ellerimi emiyor süt almak için meme emer gibi sonra bir bakıyorum morarmış emdiği yerler ve hemen merhem ya sürüyorum ya sürmüyorum elimle ovala gibi yaptımda hemen iyileşiyor.

12.12.2014 09:39:41 NİSANUR korkmaz
4 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER