Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTFAK RÜYAYA GİRDİYSE DÜĞÜN YAKIN DEMEKTİR

Mutfak rüyaya girdiyse düğün yakın demektir
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.02.2016 - 16:18 | Son Güncelleme:

Yaşadığımız yer hayatımız için ne kadar önemliyse, rüyaların verdiği mesajlar açısından bakıldığında, rüyada görülen ev de en az o kadar önemli.

Rüyada gördüğümüz ev içimizdeki ‘ben' ile ilgili ayrıntılı mesajlar verir. Ruhumuzun derinliklerinde bilinçaltımızda var olan gizli bilgileri okumamızı sağlar.

Tabii tüm bu söylediklerim, rüyayı gören kişi emlak sektöründe çalışmıyorsa ya da o günlerde ev alım-satımı yapmıyorsa geçerli. Yoksa günlerdir ev aramaktan ayaklarınıza kara sular indiyse ya da ev sahibinizle yaşadığınız sorun nedeniyle psikiyatrist telefonları aramaya başladıysanız, rüyanızda ev de görürsünüz, Toplu Konut Daire Başkanı olduğunuzu da!

Bu rüyalara anlamlı bir yorum yapabilmek için görülen evin detaylarına hakim olmak gerekir. Nasıl bir evdi? Yeni, eski, renkli, tek katlı, apartman dairesi miydi? Penceresi var mıydı? Şu an ya da daha önce içinde yaşadığımız bir ev mi? Ya da evi tanıyor muyuz? Bahçesi var mı? Ev nerede? Deniz kıyısında mı? Ormanda mı? Evin hangi bölümündeyiz? Yalnız mıyız? Neler hissediyoruz? Tüm bu soruların yanıtları hayatımızın farklı yönlerini, karakteristik özelliklerimizi ve ilgi alanlarımızı gösterir.

Oturma odası, bu odada gördüğünüz renkler, ışığın durumu, mobilyaların niteliği ve rüyayı görürken neler hissettiğiniz çok önemlidir. Çünkü bu oda duygular, ilişkiler, sosyal hayat ve paylaşımlar bölgesidir.

 rüyada ev görmek 

Mutfak, üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı gösterdiği gibi, aile içi konularda her zaman veren taraf olduğunuza ya da öyle hissettiğinize işaret eder. Geleneksel yorumu ise gören kişinin yakında evleneceği şeklindedir.

mutfak

Yatak odası, daha mahrem duyguları çağrıştırır. Bu sahnede ne hissettiğinizi iyi analiz etmeye çalışın.

yatak odası

Çatı katı, zeka, hedefler, aileye ait duygusal bağları ifade eder.

çatı katı

Kiler ya da bodrum katı, bilinçaltımızda gizli korkuların, bastırılmış duyguların, karışıklıkların ve güvensizliklerin göstergesi olabilir.

kiler

Kilitli odalar, üstü kapatılmış, yüzleşmekten korkulan sırları ve problemleri gösterir.

kapı

Evde merdivenlerden yukarı çıkıyorsanız, yüksek amaç ve hedefleriniz olduğu, aşağı bodruma iniyorsanız gizli kalmış konuların açığa çıkma ihtiyacının bulunduğu sonucu çıkar.

merdiven

Gördüğünüz ev kendi evinizse, korunma ve rahat etme ihtiyacınız var demektir.

En korunmalı alanlarda en tatlı rüyalarınız gerçek olsun.

Niobe Aslı Temel
 

Yayın tarihi: 16.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.