Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAHİN RÜYALARINIZI YORUMLUYOR!

KAHİN Rüyalarınızı Yorumluyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.05.2011 - 14:30 | Son Güncelleme:

Rüyalarınızın gizemini Hürriyet Aile’nin KAHİN’i çözüyor!

Hürriyet Aile’nin bilgiye doymayan okuyucuları! Kadın, erkek, genç, yaşlı hepimizin anlamını merak ettiği rüyalar, artık Hürriyet Aile'nin “Kahin”i  ile online yoruma kavuşuyor.

Hürriyet Aile’ye yeni katılan Kahin’e rüyalarınızı yorumlatmak ise çok kolay. Siteye girip rüyanızı anlattığınız metni gönderin ve Kahin’in rüyanıza ve tüm gönderilen rüyalara yaptığı yorumları siteden takip edin.

Rüyalarınızın yeni emanetçisi Kahin şöyle diyor:

“İnsan, yaşamın gizemini çözmeye başladığında yani her şeyin bir nedeni olduğunu anladığında dünyayı başka bir gözle görüyor. Farkındalığınız arttığında canlı cansız her şeyde size verilen mesajı okumayı öğreniyorsunuz. En önemlisi ‘Öz’ü okumayı öğreniyorsunuz. Rüyalar da özünüzün size mesajlarıdır. Çok karışık görünseler de aslında basit şifreler taşırlar. Çözümlemeyi öğrendiğinizde çok açık, sade ve tarafsız mesajlar taşıdıklarını anlarsınız. Rüyalar size, ‘Öz’ün bildiği ama sizin bilmediğiniz şeyleri söylerler.”

Kahin'e rüyanızı göndermek için tıklayın!

Yayın tarihi: 27.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (37)

Bunar nasil yorumlar allah askine

25.12.2017 15:59:26 Uyar Rumeysa

Ruyamda eski sevgilimin resmini gördüm.eski sevgilimin facebookuna bakiyordum telefondan benim ufak videolarimi koymus videoyu aciyorum halay cekiyorum halay basinda kürt halayi oynuyorum bir arkadasimin dugunundeydim kalabalikti eski sevgilimin deniz kiyisinda cekilmis gülümsemeli resmine bakiyordum

26.10.2017 18:26:30 Ayşegül ölçen
37 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER