Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YANLIŞ KİŞİYLE BERABER OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 5 MADDE

Yanlış kişiyle beraber olduğunuzu gösteren 5 madde
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.11.2016 - 05:00 | Son Güncelleme:

Yanlış kişiyle birlikte olduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte, bu 5 madde ile sık sık karşılaşıyorsanız yanlış bir birliktelik içindesiniz demektir.

Yanlış bir birliktelik; boşa harcanan zaman ve gerçekleşmeyecek hayallerle eş anlamlıdır. Doğru kişi olduğunu düşündüğünüz insanlar sizi bir hayli hayal kırıklığına uğratabilir. Geride sadece kırık bir kalp kalmadan, birlikteliğinizi gerçekçi bir şekilde ele alın. Unutmayın, yanlış insanlarla doğru hayaller kurulmaz.

1- DOĞAL DAVRANAMIYORSANIZ

Yanlış kişiyle birlikte olmak

Partnerizi etkileyebilmek için şekilden şekle giriyor, normalde yapmayacağınız hareket ve davranışları sırf onun ilgisini çekebilmek için yapıyorsanız yanlış kişiyle birliktesiniz demektir. Beraber olduğunuz kişi sizi her hâlükârda sevmeli. Eğer onun yanında olduğunuz gibi değilseniz, bu ilişkiye son vermeniz gerektiğinin farkına varın.

Yayın tarihi: 04.11.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

Birbirinizi seviyor sayıyor olabilirsiniz, cinsel hayatınız da harika olabilir. Peki aranızda işbirliği var mı? İşbirliği yoksa, yanlış kişi ile berabersiniz demektir...

28.08.2016 15:56:23 Gürhan Salihlili

kaynak olarak neyin gosterildigini cok merak ediyorum. cunku hayatimda okudugum en bos tespitlerin arasinda girdi bu yazi. biraz daha ciddi olabilir misiniz acaba?

3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER