Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ERKEKLERİ GİZLİDEN GİZLİYE MUTLU EDEN 10 ŞEY

ERKEKLERİ İÇTEN İÇE MUTLU EDEN ŞEYLER NELER OLABİLİR?

Erkekleri gizliden gizliye mutlu eden 10 şey
26 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Her erkeğin sevdiği kadından beklediği bazı şeyler vardır. Bekledikleri davranışlar aslında onları içten içe mutlu eder. Acaba bu beklentiler neler?

Erkeklerin ufak şeylerden mutlu olduğu bazı zamanlar vardır. Sizin için pek de önem taşımayan bir şey, onu gizliden gizliye mutlu edebilir. Bunlar bir çeşit beklentidir aslında. Hatta bekledikleri gibi olmayınca araya mesafe koyar veya tartışma konusu haline getirirler. “Bu beklentiler neler?” dediğinizi duyar gibi olduk. Öyleyse okumaya devam edin.

İZİN ALMAK

Erkeğin sevdiği şeyler

Bir yere giderken, bir şey yaparken kız arkadaşının ondan izin alması, belki de bir erkeği en çok mutlu edecek olaydır. Erkekler bir ilişkide son sözü söyleyenin kendisi olmasını, tabiri caizse, ipleri eline almak ister. Bu “Erkek arkadaşınızın her dediğine göz yumacaksınız” demek değil elbette. Sadece ona danışmadan bir şey yapmayacağınızı hissettirin.

ARKADAŞ ORTAMINDAYKEN ONUNLA MESAJLAŞMAK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Arkadaşlarınızlayken “Sonra yazsam olur mu?” tarzında mesajlar yazmanız, eğer alıngan biriyse kendini değersiz hissetmesine sebep olur. Sonuçta onu alıngan olduğunu bilerek sevdiniz ve hayatınıza dahil ettiniz. Böyle şeylere çok alınmayan ve anlayışlı biriyse, arkadaşlarınıza ayıp olmamasını, sonra konuşmanızın bir sakıncası olmayacağını zaten söyleyecektir.

GİYİMİNE DİKKAT ETMEK

Kadınlarda bulunduğu gibi erkeklerde de hat safhada bulunan özelliktir kıskançlık. Sevdiğini kıskanmak konusunda bir dünya harikalarıdır. Sevgilisine göz ucu ile bakılmasına tahammül edemedikleri gibi bu aranızda bir tartışma konusu bile olabilir. Fazla dekolteden veya fazla mini giysilerden kaçınmaktan bir şey kaybetmezsiniz. Kıskandırmakla soğutmak arasındaki ince çizgiyi unutmayın, kıskandıracağım derken kendinizden soğutmayın.

BAŞINI GÖĞSÜNE YASLAMAK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Televizyon izlerken, yatakta uzanırken kısaca uygun ortamlarda başınızı göğsüne koymanız ve sizi kollarıyla sarması en güzel ve en mutlu eden duygulardan biridir. Koruyucu olmak, erkeklerin istediği bir özelliktir. Sevdiği kadının onun kollarında kendini güvende hissettiğini düşünmesi onu bir hayli mutlu eder.

İLK MESAJI ATMAK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Toplumda ilk mesajı erkek attığına dair bir söylenti var. İlk mesajı neden sadece erkek atsın ki? Kadınlar ilk mesajı erkeğin atmasından mutluluk duyduğu gibi, erkek de bundan mutluluk duyar. Sürekli ve sık sık mesaj atın, üstüne düşün demek değil bu. Oturup saatlerce mesaj atmasını beklemek yerine siz atın veya arayın. Belki de size gerçekten ihtiyacı olduğu bir andır fakat yazamayacak haldedir. Olamaz mı?

ONA DEĞER VERDİĞİNİZİ SÖYLEMEK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Eğer bir erkek, ilişkisi için çok çaba harcıyorsa, ki olması gereken de budur zaten, değer verdiğinizi duymaktan ve hoş sözlerinizden hiçbir zaman sıkılmaz. Ona değer verdiğinizi hatırlatmayı unutmayın.

BİRBİRİNİZİ DİNLEMEK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Erkekler sözünün dinlenmesini ister. Birbirinizi dinlediğinizde sorunlar çözülür, en azından biraz daha hafifler. Bazen erkeğin hayatında sıkıntıları olabilir, bir amaçları veya işiyle ilgili stresleri de. Oturup onun gözlerine bakarak, anlattıklarıyla gerçekten ilgilendiğinizde önemsendiğini bilmek gizliden gizliye onu mutlu edecektir.

ÖZGÜR OLDUĞUNU HİSSETTİRMEK

Onu özgür, serbest bırakın demiyoruz. Sadece özgür olduğunu hissettirin. Erkekler özgür olduklarını hissettikleri zaman sevdiği kadına daha çok bağlanıyor, çevresindeki ilişkilerle kendisini kıyasladığı zaman bir bakımdan haline şükrediyor. Eğer erkek arkadaşınıza güvenip çevreye güvenmiyorsanız bu önerimizi dikkate almalısınız. Aksi takdirde partnerinizin canı buna çok sıkılacaktır.

SIKINTILARINI UNUTTURABİLECEK KADAR NEŞELİ OLMAK

Erkeği mutlu eden şeyler

Bir erkeği mutlu etmeyi başarabiliyorsanız, o erkek sizi kaybetmeyi göze alamaz. Karşısında sürekli somurtan, aksi bir kız arkadaş yerine güleryüzlü, neşeli, esprili bir kız arkadaş ister. Fakat her şeyin bir sınırı vardır, bunu yaparken fazla cıvık olmamaya özen göstermelisiniz.

AİLE KAVRAMINI ÖNEMSEMEK

Erkekleri mutlu eden şeyler

Bir kadının aile kavramına önem vermesi erkek için oldukça önemli. Kadınlarda olduğu gibi her erkek de ailesine önem vermesini, saygı duymasını ister. Onunla bir ömür geçireceğinin hayalini kurarken aileye önem vermeyen, bu konuda disiplinli olmayan bir tepkiyle karşılaşmak onu hayal kırıklığına uğratır.

ERKEKLER KADINLARDAN NE İSTER?

26 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Her insanin karakter ve beklentileri farklidir.. Bunlar vasati memnun edebilir ama herkesde ayni tepkiyi alamazsiniz ! Saygilarimla.

26.10.2015 Leyla Ar... ....
  
Şans ve fırsat kapıdayeniAstroskopNiobe Aslı Temel

Şans ve fırsat kapıda

Yılın en güzel, en pozitif etkileri bu hafta başlıyor.Devamı >
Vücudunuz sonbahara hazır mı?yeniGüzellik SırlarıYasemin Fatih Amato

Vücudunuz sonbahara hazır mı?

Yapacağımız bakımlar, yaz mevsiminin yol açtığı hasarları onarırken, cildimizi de önümüzdeki günlerde hırpalayacak zamana adapte edecektir.Devamı >
UHT süt melek mi şeytan mı?İyi Beslen İyi YaşaDeniz Berksoy

UHT süt melek mi şeytan mı?

UHT yöntemi, sütün içindeki bozulmaya neden olan maddeleri kontrol altına alır.Devamı >
Diş teli hakkında bilinen 10 yanlışAğız ve Diş SağlığıMerih Keçe

Diş teli hakkında bilinen 10 yanlış

Diş teli konuşma bozukluğuna yol açar mı? Dişlerde leke ve çürüğe neden olur mu?Devamı >
Sekste başarısız olma korkusuAşk, Mahremiyet ve CinsellikA. Cem Keçe

Sekste başarısız olma korkusu

Cinsel davranışların hepsi öğrenilmişdir yani her zaman daha iyisi olabilirDevamı >
62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmişDuyduk Duymadık DemeyinSedef Batı

62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmiş

Çocukların resim yapmasını kolaylaştıracak hayvan çizimlerini harflerden yararlanarak siz de çocuğunuzla birlikte kolaylıkla yapabilirsiniz.Devamı >
Duydunuz zilin sesini!Ev KokusuÖzlen Çopuroğlu

Duydunuz zilin sesini!

Okulun ders zili sadece çocuklara değil, onların duygularını, hislerini en derinden hisseden ve dinlemeye çalışan ebeveynlere de çaldı. Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >