Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADINLARIN GÖZÜNDEN 6 MADDEDE ÇEKİCİ ERKEK!

Kadınların gözünden 6 maddede çekici erkek!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.05.2016 - 10:29 | Son Güncelleme:

Kadınların gözünde erkekleri çekici yapan tek şey ne kadar yakışıklı oldukları değil! Kadınlara göre, karakteristik özellikler ve küçük detaylar erkekleri daha seksi ve çekici yapmayı sağlayabiliyor. İşte kadınların gözünden 6 maddede çekici erkek...

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kadın sevdiği veya aşık olduğu erkeği dünyanın en yakışıklı ve en sempatik insanı olarak görür. Fakat bazı detaylar erkekleri kadınların gözünde daha çekici kılmaya ve ilk izlenimi ilk aşka dönüştürmeye sebep olabilir. Peki erkeklerin bu 6 özelliği neler?

1- GÜLÜMSEME

gülümseme

Kadınlar genel olarak ilk olarak erkeklerin dişlerine bakıyorlar! Evet, gülüşleri ne kadar ışıltılı olursa o kadar seksi buluyorlar erkekleri. Biz beyefendilerin ilk olarak diş bakımına önem vermelerini öneriyoruz…

2- KOMİK OLMALARI

not defteri

Sık sık duyduğunuz ‘Kadınlar kendilerini güldürebilen erkeklerden hoşlanırlar’ sözü asla ve asla klişe değildir! Bir erkeğin kadını güldürebilmesi, zekice espriler yapması ve komik hareketler yapması kadınların erkeklerde aradığı ve en çekici bulduğu özelliklerden biridir!

3- CİNSEL GÜVEN

 erkek 

Kadınlar yatakta da mimik ve küçük hareketlerinden anlaşılabilmek istiyor hatta isteklerini dile getirmeden gerçekleşmesini… Kadını cinsel anlamda da önemsediğini hissettirmek erkeği çekicilikte zirveye taşıyor!

4- GÜVENİLİRLİK

  

Güvenirlilik ve çekicilik ne alaka diyebilirsiniz fakat güvenilirlik bir erkekte bulunması gereken en çekici özellik olabiliyor. Kadınlar etrafında gördükleri çapkın, yalancı, narsist ve egoist erkeklerden bıkmış hatta usanmış durumdalar! Güven veren erkek daha bir çekici daha bir seksi hale gelmiştir kadınların gözünde…

5- DUYGUSALLIK

  

Erkeğin ağlaması, özellikle sevdiği kadın için endişelenip, korku ve üzüntülerinden bahsetmesi kadının gözünde erkeği çekici kılıyor. Fakat erkeklerin fazla duygusallığı, olan çekiciliği alıp götürebiliyor… Sınırlara ve aşırılığa dikkat etmelisiniz!

6- ZEKİ OLMALARI

Kadınlar çeşitli konular hakkında yoğun bilgiye sahip olan, kritik düşünebilen ve sorunlara çabuk bir şekilde çözüm bulabilen çevik zekalı erkeklere bayılıyorlar. Fakat boş konuşmak ve dolu konuşmak arasındaki ince çizgiyi aşmadığınız sürece!

KADINLAR NASIL MUTLU OLUR?

Yayın tarihi: 25.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.