Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YEPYENİ, NEŞELİ VE ESPRİLİ BİR MARKA…

Yepyeni, neşeli ve esprili bir marka…
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.07.2015 - 10:53 | Son Güncelleme:

Yaşamayı seven, hayatı dolu dolu yaşayanları hedef alan T.ease Wear Project sıradan bir giyim markası olmayıp, yaşama oldukça esprili bir şekilde yaklaşıyor.

T.ease Wear Project’in eğlenceli ve esprili tişörtleri ve atletleri www.teasewearproject.com sitesinde, Lidyana’da, Lunapark Shop ve Çeşme Fly-Inn beach içerisinde yer alan Gang Stores’ta satışa sunuluyor.

T.ease Wear Project herhangi bir kıyafet markası olmanın ötesinde bir giyim projesi olmayı hedefliyor. Giyinilen kıyafetlere ve dolayısı ile de hayata espri, neşe ve keyif katma amacı ile yaratılan marka çeşitli sloganlar ve renkli illüstrasyonlar ile başarıya ulaşıyor.

Sade parçalar çeşitli illüstrasyon ve sloganlar ile dikkat çekici bir hal alıyorlar…

Yaşamın kendisinden etkilenen ve bundan ilham alan T.ease Wear Project bir giyim projesi. İnsanların ihtiyaçlarını anlıyor ve bunlara esprili bir dille cevap veriyor. Her şey ile rahatlıkla kombin edilebilecek sade parçaları, üzerlerinde oldukça düşünülmüş, emek harcanmış illüstrasyon ve sloganlar ile süsleyerek hem giyenin hem de görenin yüzünü güldüren oldukça da yaratıcı mesajlar içeriyor.

Yüksek kumaş kalitesi ile rahatlığı da ön planda tutan marka, yaz kış demeden vazgeçilmez olmayı hedefliyor.

Lidyana’da, Lunapark Shop ve Çeşme Fly-Inn Beach’te yer alan Gang Stores’ta satışa sunulan tişörtler ve atletler dolaplarda yerlerini almaya başladı.

Yayın tarihi: 24.07.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.