Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

THE LİFECO İLE YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTİN

The Lifeco ile yaşam kalitenizi yükseltin
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

“Mental Wellness” programı ile hayatin zorlukları ve stres ile baş etmek mümkün…

Türkiye’de well-being/well-aging alanında öncü, sağlıklı yaşama destek ve hastalıklardan korunma konularında hizmet veren ilk ve tek organizasyon.

The LifeCo Sağlıklı Yaşam Merkezi, Holistik (Bütüncül) yaklaşımı ile misafirlerinin yaşam kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

life

The LifeCo “Mental Wellness” (Ruh, Beden ve Zihin Bütünlüğü) programları ile misafirlerine bilinçli farkındalık (Mindfulness, yaşadığımız anın içinde yargısızca kabullenerek var olabilme becerisinin geliştirilmesi), duygu regülasyonu (yaşanılan olayı daha net değerlendirme ve ihtiyaçları daha net görebilmeyi sağlayan yetkinliklerin kazandırılması), strese tolerans ve kişilerarası etkili iletişim yöntemlerini içeren bir haftalık kapsamlı program sunuyor. Alışkanlık kazanma çalışmalarından sabah egzersizlerine, workshoplardan ve eğitim seanslarına birbirinden etkili programlar içeren “Mental Wellness” programı kişinin kendi mutluluk, huzur potansiyellerini maksimuma çıkararak daha kaliteli bir yaşam sürmesini sağlıyor.

Phuket’ten sonra Türkiye’de bir ilk…

Ruh, beden ve zihin bütünlüğüne dair farkındalık seviyesini yükselterek, hayata dair yeni becerilerle bireylerin iç mutluluklarını geri kazanmasını sağlayan ve ilki Kasım ayında The LifeCo-Phuket’te yoğun katılım ile gerçekleşen program artık The LifeCo’nun Türkiye merkezlerinde de misafirleri ile buluşuyor. 

Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan program;

• 25 Kasım – 1 Aralık The LifeCo Bodrum
• 3 Aralık – 9 Aralık The LifeCo Bodrum
• 23 Aralık – 29 Aralık The LifeCo Phuket
• 14 Aralık - 20 Ocak The LifeCo Antalya

merkezlerinde gerçekleştiriliyor.

 life 

The LifeCo; misafirlerine daha zinde, daha enerjik ve daha kaliteli bir hayat yolculuğunda Ruh, Beden ve Zihin Bütünlüğü programları ile destek olurken bir yandan da misafirlerinin programın gelişiminde katkıda bulunmasına olanak sağlıyor. The LifeCo, bu programı ile misafirlere detoks ve sağlıklı beslenme programları ve tamamlayıcı well-aging terapilerine eşlik eden ve içeriğinde sağlıklı beslenme, zihinsel ve ruhsal denge esneklik ve çevre konusunda bilinçlendirici konuların bulunduğu 1 haftalık deneyimsel bir eğitim sunuyor.

Yayın tarihi: 03.11.2016
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Cinsel problemlerinden utanıyorlarMutlu Aile Mutlu ÇocuklarObengül Ejder

Cinsel problemlerinden utanıyorlar

Cinsel işlev bozuklukları çiftlerin çözmekte zorlandığı en önemli sorunların başında geliyor.Devamı >
Göbekleri nasıl eriteceğiz?Doğanın Şifalı EliEnder Saraç

Göbekleri nasıl eriteceğiz?

Karın bölgesindeki yağlar eritilmesi en zor yağlardır ve bu yüzden düzenli spor yapılması gerekmektedir. Spor salonlarına giderek bu konuda yardım alabilirsiz. Böyle bir imkanınız soz konusu değilse eğer, doğru egzersiz hareketleri öğrenerek belirli aralıDevamı >
Gerçek mutluluk sizin içinizde saklıYeni Bir YaşamBanu Çeçen

Gerçek mutluluk sizin içinizde saklı

Hiç düşündünüz mü neden maddi manevi tüm isteklerine sahip olduğu halde mutsuz olan bir sürü insan var. Devamı >
Ailelere ve sınava girecek gençlere TEOG öncesi önerilerCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Ailelere ve sınava girecek gençlere TEOG öncesi öneriler

Her fırsatta bu sınavda ne olursa olsun onu sevdiğinizi söyleyin.Devamı >