Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SOSYAL MEDYADA DAYANIKLILIK TESTİ

Sosyal medyada dayanıklılık testi
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.10.2014 - 12:40 | Son Güncelleme:

Artema, “Dayanıklık Testi”ni geçebilecek kullanıcılar arıyor.

Geçtiğimiz yıl hayata geçirdikleri ve oldukça ilgi gören Facebook uygulamasını yeniden yayınlayan Artema, “Dayanıklık Testi”ni geçebilecek kullanıcılar arıyor.

Geçen sene hayata geçtiğinde 1.500.000 aç-kapa testine tabi tutulan ürünlerin bu seneki standartları 2.100.000’e yükselince, uygulama da bu şekilde güncellenmiş. Sosyal medyada yapılan uygulamalar genelde soru-cevap veya beğen-kazan formatında ilerlerken Artema kendi sloganı üzerinden farklı bir konsept yakalamış.

Kullanıcılar 2.100.000 aç-kapa testinden geçebilmek için testi sonuna kadar izlemek ve aralarda çıkan soruları cevaplamak zorunda. Eğer bu kadar dayanabiliyorsa armatürler kadar dayanıklı olduğunu ispat etmiş olacak ve bunu başarabilen ilk 5 kişinin isimleri Artema ürünlerinin üzerine yazılacak. Elbette kazananlar için farklı ödüller de düşünülmüş.

Plasenta Conversation Agency tarafından hayata geçirilen Dayanıklılık Testi uygulamasında siz de dayanıklılığınızı ölçmek isterseniz, Artema’nın Facebook sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Yayın tarihi: 30.10.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.