Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SİZ’İ KEŞFEDİN, GERİSİ GELSİN!

SİZ’i keşfedin, gerisi gelsin!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.04.2014 - 14:30 | Son Güncelleme:

Access Consciousnes ile hayatınızdaki değişikliklere inanamayacaksınız.

Hayal ettiklerinize ulaşmak, mevcut sıkıntılarınızdan kurtulmak, bolluğu hayatınıza çekmek, daha genç hissetmek, neşeli ve coşkulu olmak istemez misiniz? Access Consciousness®- Bilinçlilik sisteminin uygulayıcısı, Bilince Erişim’in kurucusu ve eğitimcisi Canan Bekdik, 14 yıllık deneyimiyle SİZ’i keşfetmeye çağırıyor.

Hayatınızda mutluluğa, sevgiye, paraya, neşeye mi ihtiyacınız var? Peki, tüm bunların önündeki engelin siz olduğunu biliyor musunuz? İnsanda farkındalığı artırarak, bilinci yükselterek hedeflerini belirlemeye ve isteklere ulaşmayı kolaylaştıran Access Consciousnes®ile hayatınızdaki değişikliklere inanamayacaksınız.

Endişelerin giderilmesinden sigara bağımlılığına, dikkat eksikliğinden kilo vermeye, yaşlanmayı engellemekten cinsel problemlere çeşitli konularda fayda sağlayan Access Consciousnes® Sistemi, sözel ve bedensel terapi uygulamalarını içeriyor. Access Consciousness®- Bilinçlilik sisteminin uygulayıcısı, Bilince Erişim’in kurucusu ve eğitimcisi Canan Bekdik, 14 yıllık deneyimiyle SİZ’i keşfetmenize yardımcı olacak.

Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri değiştirebilmeniz için tasarlanmış bir sistem olan Access Consciousnes® ile doğduğumuz andan bu yana çeşitli yargılarla donatılarak unuttuğumuz iç gücümüzü yeniden keşfetmek mümkün. İsteklerinizin gerçeğe dönüştüğünü, eksiklerin kolaylıkla hayatınıza geldiğini görerek muhteşem bir deneyim yaşamayı ertelemeyin.
 

Yayın tarihi: 14.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.