Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAŞIMIZA GELECEK EN GÜZEL ŞEY: SAÇLARIMIZ

Başımıza Gelecek En Güzel Şey: Saçlarımız
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.01.2015 - 10:47 | Son Güncelleme:

Kitabı okurken incecik ve küçücük bir saçın ne kadar büyük bir dünyası olduğunu göreceksiniz.

Modernleşen insan, yaşadığı şehre fark etmeden hapsolurken, görünen sağlık sorunları kadar görünmeyenlerle de baş etmek zorunda kalıyor. Ruhsal sorunlar, vücudumuzun görünen kısımlarında deformelere neden oluyor. Saç kayıplarına bakıldığında şehir yaşamı, stres ve genetik faktörlerin başı çeken nedenler olduğunu görüyoruz.

Başımıza Gelecek En Güzel Şey: Saçlarımız adlı kitabıyla Dermatoloji Uzmanı Dr. Yasemin Fatih Amato, A'dan Z'ye saçımızın oluşumundan kaybına kadar geçen süreçleri ayrıntılarıyla anlattı. Pratik yaşamda hastalarından gelen şikâyetleri ve gelişen yenilikleri harmanlayarak başat konusu "saç" olan bu kitabı elinden geldiğince gündelik dilin argümanlarını yansıtarak yazdı. Önemsiz gibi görünen saç sorunlarını öncelikle anlamaya, yaşanabilecek sorunları öngörmeye ve önlemler almaya yönelik çözümler sundu. Sadece kadınların değil, erkeklerin de bu kitaptan yararlanmasını istediği için, erkeklere özel konuları kaleme aldı.


 

Yayın tarihi: 20.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.