Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RAHMİ M. KOÇ MÜZESİ’NDE FARKLI BİR BABALAR GÜNÜ

Rahmi M. Koç Müzesi’nde farklı bir Babalar Günü
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.06.2015 - 12:26 | Son Güncelleme:

Babanıza Rahmi M. Koç Müzesi’nde macera dolu bir gün hediye edin.

Denizden hoşlanan babalar için tekneler, araba sevdalısı babalar için klasik otomobiller, trenlerden hoşlanan babalar için model trenler…
Meraklı ve macera sever babalar için görülecek her şey Rahmi M. Koç Müzesi’nde.

Rahmi M. Koç Müzesi, Babalar Günü’nde macerasever babaları müzeye davet ediyor. Deniz tutkunu babalar ile TCG Uluçalireis Denizaltı’sı ve Fenerbahçe Vapuru’nu gezebileceğiniz, otomobil hayranı babalarla Rolls Royce Silver Cloud, Ford Model T gibi klasik otomobillerin tadını çıkarabileceğiniz ayrıca koleksiyona yeni eklenen Haydarabad Nizamı Osman Ali Han’ın dönemine ait Fayton’u görebileceğiniz, Hasköy Nostaljik Demiryolu’nda ufak bir gezintiye çıkabileceğiniz, Lokomotif G10, Saltanat Vagonu ve Eski Moda Tramvayını görebileceğiniz bu özel günde, babalar hayallerini yaşama şansına sahip olacak.

Muhteşem manzara eşliğinde babanızla geçireceğiniz özel bir gün

Türkiye’de ulaşım, endüstri ve iletişim tarihine adanmış en önemli müze olan Rahmi M. Koç Müzesi’nde bu yıl babalar ve çocuklar gün boyunca bir yandan keyifli saatler geçirirken diğer yandan Haliç’in muhteşem manzarası eşliğinde endüstri ve bilim tarihinde yolculuk edebilecekler. Havacılık, denizcilik, karayolu ve demiryolu ulaşımına dair ayrı ayrı koleksiyon parçalarını keşfedebileceğiniz Rahmi M. Koç Müzesi, Babalar Günü’nde babasına farklı bir hediye vermek isteyen herkesi müzeye bekliyor.

Yayın tarihi: 17.06.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.