Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PERSİL POWER-JEL, TÜRKİYE'NİN EN İYİ SIVI DETERJANI

Persil Power-Jel, Türkiye'nin en iyi sıvı deterjanı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.06.2016 - 09:00 | Son Güncelleme:
REKLAMDIR

Persil Power-Jel şimdi çamaşırda lekelere karşı çok daha etkili. Türkiye’nin en iyi sıvı deterjanı Persil, güçlendirilmiş formülüyle 20 dereceden itibaren lekeleri tüm sıvı deterjanlardan daha iyi çıkarıyor.

Üstün kalite ve teknolojisiyle Türkiye’de çamaşır temizliğinde deterjan sektörünün öncü markalarından Persil, kusursuz temizlik için çözüm formülünü çok daha ileriye götürüyor. Daha etkili enzim karışımına sahip olan yeni Persil Power-Jel, temizleme performansını artırarak lekeleri tüm sıvı deterjanlardan daha iyi çıkarıyor. Persil’in bu üstünlüğü ise bağımsız bir test enstitüsü tarafından onaylanmış bulunuyor.

Patentli ve özel ColdZyme formülü sayesinde, yıkama işleminin hemen başında, 20 dereceden itibaren mükemmel temizlik sağlayan Persil Power-Jel şimdi aktif temizleme gücünü artırdı. Persil Power-Jel ayrıca çamaşırların temizlenmesi ve zorlu lekelerin çıkarılmasının yanı sıra Coldzyme teknoloji sayesinde çamaşırların dokusunun ve renklerinin korunmasına da yardımcı oluyor. Persil Power Jel’in leke çıkarmadaki üstün performansı ile hem beyazlar hem de renkliler tertemiz oluyor. Çamaşırlara hemen etki eden jel formül, kalıntı bırakmayan ve makineye zarar vermeyen sıvı deterjan sayesinde hanımlar muhteşem temizliğin gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin en iyi sıvı deterjanı Persil Power-Jel’in yeni reklam filmi, hoş bir sürprizle ekranlarda...

Persil’in sevilen yüzü ve başarılı oyuncu Pınar Altuğ Atacan, markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti, ünlü oyuncuya ilk kez kızı Su da eşlik etti. Üç gün süren çekimler boyunca pozitif enerjisi ve yeteneği ile dikkat çeken Su Atacan, başarılı performans göstererek kameralar önündeki ilk çalışmasına imza attı. Her fırsatta Persil’in reklam yüzü olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Pınar Altuğ Atacan, markaya duyduğu bağlılık ve güveni, kızı Su’nun kamera önüne geçmesine izin vererek de göstermiş oldu.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Yayın tarihi: 29.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.