Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PANDORA'DAN AİLE İÇİ ŞİDDETE SON KAMPANYASINA DESTEK!

Pandora'dan Aile İçi Şiddete Son kampanyasına destek!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.11.2014 - 16:50 | Son Güncelleme:

Pandora, Türkiye’deki ilk sosyal sorumluluk projesini charmlarıyla destekliyor.

Pandora, Türkiye’de Hürriyet Gazetesi ile kadınlar için işbirliği gerçekleştirdi. Pandora, ‘Özgürlüğün Sembolü‘ charm’ıyla Hürriyet’in 2004 yılından beri yürüttüğü 'Aile İçi Şiddete Son!' Kampanyası’na destek veriyor.

Pandora, 1982 yılında Danimarka’da; yüksek kaliteli, modern ve orijinal mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla dünyanın her yerindeki kadınlarla buluşturmak amacıyla yola çıktı. Hürriyet ile ortaklaşa gerçekleşen projede, Pandora koleksiyonunun yeni charm’larından biri olan ‘Özgürlüğün Sembolü’ kullanılıyor. Gümüş ve kübik zirkon taşlarla tasarlanan kuş biçimindeki charm, Pandora’nın Türkiye’deki mağazalarında ve bazı Boyner mağazalarında yer alan shop in shop’larda satışa sunulacak.

Yılsonuna kadar devam edecek sosyal sorumluluk projesinde bu charm’ın satışından elde edilecek tüm gelir, ülkemizin önemli sorunlarından biri olan Aile İçi Şiddete Son! Kampanyası için oluşturulan, konunun mağduru kadınlara psikolojik, güvenlik ve hukuki açılardan destek olan, Türkiye’nin ilk ve tek Acil Yardım Hattı’na aktarılacak.

Kadınların aile içi şiddet konusunda bilgilendirilmesi ve projenin sürdürülebilirliğinin arttırılması amacıyla gerçekleşen bu özel projeye siz de ‘Özgürlüğün Sembolü’ charm’larından alarak destek olabilirsiniz.
  

Yayın tarihi: 10.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.