Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖĞRENCİLER 23 NİSAN’DA DİGİTAL REVOLUTİON SERGİSİNE!

Öğrenciler 23 Nisan’da Digital Revolution sergisine!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.04.2016 - 11:56 | Son Güncelleme:

Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan sanatçıların ilham veren çalışmalarına ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki “Digital Revolution” sergisi, 23 Nisan’da tüm öğrencilere ücretsiz olacak.

Gerçeklik kavramını yeniden belirleyen ve deneyim odaklı kurgusu ile farklı sanat dallarını bir araya getiren Digital Revolution sergisi, 23 Nisan’da hayallerine dokunmak isteyen tüm çocuklara kapılarını açıyor. Dünyaca ünlü sanatçılar, film yapımcıları, tasarımcılar, müzisyenler ve oyun üreticilerinin harika işlerini görme ve anlama fırsatı yakalayacak çocuklar, ayrıca Söz Danışmanlık’ın düzenlediği ücretsiz atölyeler ile de dijital dünyada keyifli bir yolculuğa çıkacak.

zorlu

ELEKTRONİK ATIKLAR GELECEĞİN MUCİTLERİ İLE CANLANIYOR

Atölye çalışmalarıyla çocuklar hayal dünyalarında bir geziye çıkacaklar. Bu gezide çocuklar, dijital dünyanın uzmanları gibi rol oynayacak ve hayallerindeki düşünceleri uygulamaya çalışacak. Hayatı daha sağlıklı, neşeli, pozitif kılmak için elektronik atıklar ve yardımcı tasarım malzemeleriyle makine, araç, obje ya da fikir tasarlayan çocuklar kendi gelecekleri için hayal güçlerini kullanacak.

zorlu

Çocuk atölyelerine önerilen katılım yaşı 8-9’dur.

Yer: Zorlu PSM, SkyLounge
Tarih: 23 Nisan Cumartesi
Saat: 13.30-15.30 / 16.00-18.00

zorlu 

Ücretsiz gerçekleşecek bu etkinliğe 0216 414 26 30'u arayarak kayıt olunabilir.

zorlu

Yayın tarihi: 13.04.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.