Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NİVEA İLE SİNEMAYA KEYFİ YAŞAMAYA VAR MISINIZ?

Nivea ile sinemaya keyfi yaşamaya var mısınız?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.06.2017 - 14:36 | Son Güncelleme:

NIVEA deodorant ürünlerinden 2 adet alan herkes Cinemaximumlar’da geçerli sinema bileti kazanıyor!

NIVEA, 26 Mayıs–29 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanya dahilindeki Gratis Mağazaları’ndan iki adet NIVEA deodorant ürünlerinden alanlara Cinemaximumlar’da geçerli sinema bileti hediye ediyor. Kampanya hakkında konuşan BA Life Marketing Genel Müdürü Evrim Mert, “Kampanyalarımızın temel amacı; tüketicide tercih sebebi oluşturarak markaların satışını artırmak. Diğer yandan tüketicinin ödülünü deneyimlerken mutlu olmasını sağlayarak bu sayede marka ile tüketici arasında duygusal bağ kurmayı da hedefliyoruz. NIVEA ile birlikte başladığımız yeni kampanyamızda da tüketicilerin sinema deneyimiyle buluşmasını istiyoruz” diye konuştu.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ?

Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan Gratis Mağazaları’ndan 26 Mayıs–29 Haziran 2017 tarihleri arasında herhangi 2 adet NIVEA deodorant ürünlerinden satın alan ve Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş tüketiciler kampanyaya katılabilir. Kampanyaya dahil ürün satın alımı sonrasında tüketiciye, fiş/fatura üzerinde kampanya katılım kodu iletilecektir. Tüketicilerin, alışveriş fişinin üzerinde bulunan tarih itibariyle 30 gün içerisinde, kendisine iletilen kampanya katılım kodu ile birlikte www.niveasinemakeyfi.com adresine giriş yaparak başvuru formuna ulaşması ve kampanya web sitesindeki katılım koşullarına uygun olarak formu doldurması ve alışveriş faturasının fotoğrafını çekmek veya taramak sureti ile sisteme yükleyerek kampanya düzenleyicisine online olarak göndermesi gerekmektedir.

Başvuruların geçerli olması halinde, tüketiciler Cinemaximum sinema salonlarında geçerli olan ve tek sefere mahsus kullanılabilecek olan yaklaşık 20 TL değerinde sinema bileti promosyonundan faydalanmaya hak kazanacaktır.
 

Yayın tarihi: 22.06.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.