Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET TURGUT’UN “AİLEDEN BİRİ” SERGİSİ 7 MAYIS’TA

Mehmet Turgut’un “Aileden Biri” sergisi 7 Mayıs’ta
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.05.2017 - 14:57 | Son Güncelleme:

Nestlé Purina PRO PLAN, evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki duygusal bağı sahiplenerek Anneler Günü kapsamında tatlı bir projeye imza atıyor.

Annelik, çocuk ya da evcil hayvan farketmeksizin içinde annelik sevgisi olan herkes içindir diyen ve minik dostlarımızın #AiledenBiri olduğunu savunan PRO PLAN, bu Anneler Günü’nde takipçilerine minik dostlarıyla en güzel anlarını ölümsüzleştirme şansı tanıyor.

PRO PLAN Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında yaptığı yarışmada kullanıcılar minik dostlarıyla fotoğraflarını paylaştı ve içindeki annelik sevgisini anlattı. Yarışma sonucunda aralarında ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un da yer aldığı jüri ile 10 kazanan belirlendi ve bu kazananlar minik dostlarıyla Mehmet Turgut tarafından kendi stüdyosunda fotoğraflandı. Projeyle ölümsüzleşen bu tatlı anılar, 7 Mayıs 2017 Pazar günü, saat 15:00’da’ Kanyon AVM’deki Mehmet Turgut’un #AiledenBiri sergisinde ve ayrıca PRO PLAN açıkhava reklam panolarında sergilenecek.

Bu tatlı anıya ortak olmak için 7 Mayıs’ta başlayacak #AiledenBiri sergisini kaçırmayın.
 

Yayın tarihi: 05.05.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.