Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET GÜNSÜR’DEN SURİYELİ ÇOCUKLARA DESTEK

Mehmet Günsür’den Suriyeli Çocuklara Destek
1 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Yaklaşık bir yıldır Vodafone Red reklamlarında oynayan ünlü aktör Mehmet Günsür, Türkiye Vodafone Vakfı’nın “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Şanlıurfa’da Suriyeli çocuklar için düzenlenen kodlama eğitimlerine katıldı. Çocuklarla tek tek ilgilenen Günsür, “Suriyeli çocukların yalnız olmadığını göstermek için buradayım” dedi. Kendisi de üç çocuk babası olan Günsür, Suriyeli çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Vodafone Red’in reklam yüzü ünlü aktör Mehmet Günsür, Türkiye Vodafone Vakfı’nın Şanlıurfa’da yaşayan Suriyeli çocuklara yönelik düzenlediği kodlama eğitimine katıldı. Vakfın geçen yıl Habitat işbirliğiyle başlattığı “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında yaşları 7-14 arası değişen Suriyeli çocuklara programlamaya giriş, uygulama yapma, hikâye oluşturma ve oyun yapma gibi konularda teorik ve uygulamalı eğitim verildi. Eğitime Günsür’ün yanı sıra Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süel ve Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır da katıldı.

mehmet

GELECEĞİMİZİ İYİ YAPACAK OLAN ŞEY YARDIMLAŞMADIR..

Kodlama eğitimi alan Suriyeli çocuklarla tek tek ilgilenen başarılı oyuncu, “Dijital bir geleceğe doğru hızla ilerliyoruz. Bu gelecekte çocuklarımızın en önemli hazinesi kodlama bilgisi olacak. Dolayısıyla, tüm çocukların kodlamayı öğrenmesi önem taşıyor. Türkiye Vodafone Vakfı’nın ‘Yarını Kodlayanlar’ projesi kapsamında Suriyeli çocuklara da kodlama eğitimi vermesini takdirle karşılıyorum. Hepimizin duyarlı olması gereken bir olgu Suriyeli mülteciler konusu. Yardımlaşma,sevgi ve anlayış bizim geleceğimizi iyi yapacak olan şeyler.

mehmet

Bugün de bu çocuklarımızın yalnız olmadığını göstermek ve Türkiye Vodafone Vakfı’nın bu projesini gönülden desteklediğimi bizzat ifade etmek için buradayım. Bana bu fırsatı verdikleri için Vakıf yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi. Kendisi de üç çocuk babası olan Günsür, Suriyeli çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yayın tarihi: 20.02.2017
1 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Çörek otunu hayatınıza katın!yeniFormda Kalanlar KulübüFatma Yiğitoğlu

Çörek otunu hayatınıza katın!

Potansiyel ilaç olarak gözlenen çörek otunun birçok bilimsel çalışma ile desteklenmiş iyileştirici özellikleri bulunmaktadır. Devamı >
Gebe kalamamanın nedenleriyeniGizli Kapaklı ŞeylerGökçen Erdoğan

Gebe kalamamanın nedenleri

Tıbbi adı infertilite olan gebe kalamama, çeşitli fiziksel nedenler ve bunların yanı sıra ruhsal nedenlerle yaşanıyor.Devamı >
Yaz gelmeden forma girmek için evde yapılabilecek hareketleryeniEgzersizin 50 tonuBaturalp Beşer

Yaz gelmeden forma girmek için evde yapılabilecek hareketler

Kilo vermek için spor salonlarında uzun saatler ter dökmenize gerek yok.Devamı >
Siz de kendinizi değersiz mi hissediyorsunuz? yeniYeni Bir YaşamBanu Çeçen

Siz de kendinizi değersiz mi hissediyorsunuz?

Daha güzel, daha başarılı ya da daha zengin olursanız öz değerinizin artacağını mı düşünüyorsunuz?Devamı >