Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MCDONALD’S SIRRINI TÜKETİCİLERİYLE PAYLAŞIYOR!

McDonald’s sırrını tüketicileriyle paylaşıyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.05.2015 - 09:30 | Son Güncelleme:

McDonald’s ürünlerinin doğal ve katkısız olduğunu vurgulamak için Pınar Et'in üretici tesislerini tüketicilere açtı, kalitesinin sırrını anlattı.

Gezinin ev sahipliğini yapan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Dölek konuyla ilgili olarak, “Firmamız bugün hayata geçirdiği birçok uygulama ile bir referans noktası haline gelmiştir. Bu öncü konumun bize verdiği birçok sorumluluktan biri de tüketicilerimizle kurduğumuz şeffaf diyalog ortamını daha da ileriye taşımaktır. İşte bu düşünce ile hayata geçirdiğimiz kampanyada tüketicilerimizi kalitemizin sırrını paylaşmaya davet ediyoruz” dedi. Kampanya kapsamında fast food firması, zaman zaman tüketicileri ile bir araya gelerek onları üretim tesislerinde ağırlayacak, restoranlarında mutfak turları düzenleyecek ve çeşitli platformlarda tüketicilerin akıllarındaki soruları cevaplandıracak.

29 yıllık işbirliği 

Mc Donald's

Firmanın en eski tedarikçisi olan Pınar Et’in İzmir’deki tesislerine bir tüketici gezisi düzenlendi.Tesislerini yaklaşık 20 kişiden oluşan bir tüketici grubu gezdi. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Dölek ve Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer’in ev sahipliğinde yapılan gezide, tüketiciler tüm üretim ve denetim süreçlerini yerinde görme şansına sahip oldu.

İşbirliği ile ilgili olarak Tunç Tuncer şunları söyledi: “Üretim tesislerimizin standartlarını yükseltecek yatırımları yapmaktan hiç kaçınmayan, çalışanlarına sürekli eğitim veren ve dünya standartlarında üretim yapan bir markayız. İş ortaklığının gerek hızlı servis restoranları sektörüne gerek Türk Gıda Sanayi’nin gelişimine ciddi katkıları olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu 29 yıllık güvenilir ve kaliteli işbirliği daha uzun yıllar gelişerek devam edecektir.”

Yayın tarihi: 29.05.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.