Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜRRİYET ÇOCUK KULÜBÜ’NDEN ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Hürriyet Çocuk Kulübü’nden ödüllü yarışma
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.07.2014 - 18:10 | Son Güncelleme:

Arkadaşlarıyla oynayabileceği oyun tasarlayan çocuklar muhteşem hediyeler kazanacak!

Hürriyet Çocuk Kulübü tablet uygulamasının yeni sayısı yayımlandı. Çocuğunuz için eğitici, eğlendirici ve güvenli içerik sunan tablet gazetesinin içinde oyunlar, yarışmalar, hediyeler, bulmacalar, güncel haberler ve bilgilendirici pek çok içerik yer alıyor.

Her hafta Cuma günü yayımlanan güncel içeriği ile Hürriyet Çocuk Kulübü tablet gazetesi, AppStore ve Andorid mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor.

Ödüllü yarışma

Tablet uygulamasının bu haftaki sayısında ödüllü bir yarışma yayımlandı. Çocuklardan arkadaşları ile oynayabilecekleri bir oyun üretmelerinin istendiği bu oyunun ödülleri ise dijital fotoğraf makinesi, kol saati ve twister oyunu. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Hürriyet Çocuk Kulübü tablet uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Her Cuma yenileniyor

Hürriyet Çocuk Kulübü tablet gazetesinin içeriği her Cuma günü yenileniyor. Her hafta farklı içerik ve konular sunan uygulamada, Hürriyet Çocuk Kulübü yazarlarının yazıları da yer alıyor. Eğer çocuğunuzun da bu uygulamada yazar olmasını isterseniz, hck@hurriyet.com.tr e-posta adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz indirmek için tıklayın:

AppStore
Android

Yayın tarihi: 25.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.