Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜRRİYET AİLE VE BEPANTHOL, BLOGGERLAR İLE BULUŞTU

Hürriyet Aile ve Bepanthol, bloggerlar ile buluştu
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.07.2014 - 11:20 | Son Güncelleme:

Bepanthol ile #cildimiseviyorum etkinliğinde cildi nemlendirme sırları paylaşıldı!

Yazın çeşitli etkenlerle kuruyan cildin bakıma ve neme olan ihtiyacı artar. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, cildin bu ihtiyacını karşılayarak yazı ışıl ışık bir ciltle geçirmenizi sağlıyor. Hürriyet Aile ve Bepanthol, Kuru Çeşme Aşşk Kahve’de, Bepanthol ile #cildimiziseviyorum etkinliğine bloggerlar ile buluşarak komple bakım sunan yeni Bepanthol Cilt Bakım Kremi hakkında bilgiler aktardı.

Yaz mevsiminde güneş ışınları, havuz, deniz gibi nedenlerden cilt daha fazla kurur. Cildin bu dönemde bakım ve nem ihtiyacı artar. Kuruyarak hassaslaşan cilt pul pul dökülür, kızarır ve çatlar. Bu tip durumlarda cildin, işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için ekstra bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Tek ürünle komple bakım sunan Bepanthol Cilt Bakım Kremi, mevsimsel değişiklerin neden olduğu etkilere karşı cildinizi korur ve tüm yazı güzel geçirmenizi sağlar.

Yaz aylarında özellikle kadınların yanlarından ayıramayacakları Bepanthol’ün devrim niteliğindeki özelliklerini moda ve güzellik bloggerlarına anlatmak üzere Hürriyet Aile ve Bepanthol, bloggerları Kuruçeşme Aşşk Kahve’de gerçekleşen Bepanthol ile #cildimiseviyorum etkinliğinde bir araya getirdi.

Kahvaltı eşliğinde cildi nemlendirmenin incelikleri anlatıldı

Nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatıp parlaklığını geri kazandıran, cildin doğal yenilenme sürecine destek olan Bepanthol Cilt Bakım Ürününün tanıtıldığı etkinlikte, keyifli bir kahvaltı eşliğinde sohbet edilip ürün incelendi. Etkinliğe katılan bloggerlar, Bepanthol Medikal Danışmanı Tuğçe Altıok Russo ve Hürriyet Aile uzmanlarından Dermatolog Özge Ayabakan’a cilt nemlendirmenin önemi ve yaz aylarında cilde nasıl bakılması gerektiği hakkında sorular sorularak keyifli zaman geçirildi.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi, parfüm ne renklendirici içermiyor

Medikal Danışman Tuğçe Altıok Russo, Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülüp deriden hızlıca emildiğini, ürünün parfüm, renklendirici veya antiseptik içermeyen bir yapıya sahip olduğunu ve ürünün rahatlıkla kullanılabileceğini anlattı.

Ayrıca Russo, Bepanthol’ün cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederek, cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olduğunu belirterek ürün hakkında faydalı bilgiler paylaştı.

Etkinliğin gerçekleştiği gün, Hürriyet Aile sosyal medya hesaplarından yapılan yarışma ile takipçilerden yazın ciltlerini nemlendirmek için neler yaptıklarını #cildimiseviyorum hashtagi ile anlatmaları istendi. Jürinin belirlediği 2 kişi Bepanthol’e özel hazırlanan, cilt bakım kreminin bulunduğu yaza özel cilt bakım kutusu kazandı.

Etkinlik sonunda bloggerlara Bepanthol için özel olarak hazırlanan, yazın da cildini koruyan güzel kadınların üç sırrını içeren cilt bakım kutusu ve bambular hediye edildi. 

Yayın tarihi: 08.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.