Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GYMSTOP SPORDA YENİ BİR KONSEPT YARATTI!

GYMSTOP TÜRKİYE’DEKİ KALIPLAŞMIŞ SPOR KULÜBÜ ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRMEYİ AMAÇLIYOR.

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı!
38 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Konseptini “Sporunu yap ve çık” sloganıyla duyuran Gymstop üyelerine online üyelik fırsatı sunarak zamandan da tasarruf etmelerini sağlıyor.

“Sporunu yap ve çık” konsepti ile şehirli bir duruş sergileyen Gymstop, Türkiye’de bir ilk olan konsepti ile sporu ulaşılabilir hale getiriyor ve “Ben Buradayım” diyebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Bu deneyimi de hem şehrin popülasyonu yüksek durakları hem de online üyelik sayesinde spor yapmak isteyen herkese ulaştırıyor.

Gymstop son teknoloji ve lüks fitness, cardio, advanced çalışma alanları, uzman eğitmenler ile grup dersleri, aletli pilates stüdyoları, diyetisyenlik ve Özel Eğitmen/Personal Trainer (PT) hizmetleri sunuyor. Bu hizmetlerin yanında, teknolojik alt yapıya verilen önem ile kulüp içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, yalnızca istenen stüdyo derslerine giriş imkanı, içecekten sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanıyor.

KALIPLAŞMIŞ SPOR KULÜBÜ ANLAYIŞINDAN FARKLI

Türkiye’deki kalıplaşmış spor kulübü anlayışından farklı olarak “online üyelik” üzerine geliştirilmiş web sitesi, kullanıcı dostu tasarımı ile klasik spor kulübü üyelik alışkanlıklarını değiştirecek nitelikte. Gymstop.com’da, kulüpler detaylı olarak incelenebilir, google maps üzerinden lokasyonları bulunabilir, her sayfada hızlı iletişimi olanaklı kılan iletişim formları ile üye ve üye adayları sorularını iletebilir ya da “Canlı Destek” ile anlık bilgi alınabilir. Payu üzerinden ödeme kolaylığı ve güvenilirliği sağlayan Online Üyelik ile hızlı bir şekilde üye olunabilir, üyelik başlangıç tarihi belirlenebilir hatta Online Üyeliğe özel avantajlardan dahi yararlanılabilir.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan Gymstop; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor, bunun yanında faydalanmak istenen diğer hizmetleri üyeliğin devam ettiği herhangi bir zamanda üyelik paketine ekleme imkanı sunarak aslında sadece ihtiyaç duyulan hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılan bir sistem oluşturmuş oluyor. Neden hiç girmediğiniz bir stüdyo dersinin ücreti üyelik paketinize dahil olsun ki? Böylelikle istediğiniz dersi, istediğiniz hizmeti seçip üyelik paketinize dahil edebiliyorsunuz.

GYMSTOP SPOR DURAKLARINI ÇOĞALTIYOR

Sağlıklı yaşamak aslında zor değil! Sen de “Spor yapmak istiyorum ama zamanım yok” diyenlerden misin? Artık şehre ara ver, Gymstop’a gel, sporunu yap ve çık. Gymstop da aslında bu kadar kolay bir anlayış ile yola çıktı. Ataköy’de 10 yıllık geçmişi ile başlayan serüveni yeni konsepti ile yayılmaya başladı. Şu an Florya Flyinn’de faaliyete başlayan spor konseptleri sırasıyla Eyüp, Bahçeşehir ve Bayrampaşa ile yeni şehirli spor durakları için hazırlanıyor. Gymstop şehrin her noktasına dağılmayı hedefliyor.

38 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
UHT süt melek mi şeytan mı?İyi Beslen İyi YaşaDeniz Berksoy

UHT süt melek mi şeytan mı?

UHT yöntemi, sütün içindeki bozulmaya neden olan maddeleri kontrol altına alır.Devamı >
Diş teli hakkında bilinen 10 yanlışAğız ve Diş SağlığıMerih Keçe

Diş teli hakkında bilinen 10 yanlış

Diş teli konuşma bozukluğuna yol açar mı? Dişlerde leke ve çürüğe neden olur mu?Devamı >
Sekste başarısız olma korkusuAşk, Mahremiyet ve CinsellikA. Cem Keçe

Sekste başarısız olma korkusu

Cinsel davranışların hepsi öğrenilmişdir yani her zaman daha iyisi olabilirDevamı >
62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmişDuyduk Duymadık DemeyinSedef Batı

62'den tavşan yapmanın modası çoktan geçmiş

Çocukların resim yapmasını kolaylaştıracak hayvan çizimlerini harflerden yararlanarak siz de çocuğunuzla birlikte kolaylıkla yapabilirsiniz.Devamı >
Duydunuz zilin sesini!Ev KokusuÖzlen Çopuroğlu

Duydunuz zilin sesini!

Okulun ders zili sadece çocuklara değil, onların duygularını, hislerini en derinden hisseden ve dinlemeye çalışan ebeveynlere de çaldı. Devamı >
Neden gülümsemeliyiz?PusulaSerap Duygulu

Neden gülümsemeliyiz?

Gülümsemek bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve gülümsemeyenlere göre ortalama 7 yıl daha fazla ömrünüzü uzatabilirsiniz.Devamı >
Sevinçle keder, doğumla ölüm kardeştir gülüm...GülinceGülin Kayalı

Sevinçle keder, doğumla ölüm kardeştir gülüm...

Bayramı, bayram gibi kutladık. Şekersiz, baklavasız. Gerçek bayram sevinçleriyle…Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >