Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

DOĞA, MİMARİ UYUM VE MUTLU AİLELER!

KÖY HAYATINDA HER SABAH UYANIP TERTEMİZ HAVAYI CİĞERLERİNİZE ÇEKMEK İSTER MİSİNİZ?

Doğa, mimari uyum ve mutlu aileler!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
REKLAMDIR

İstanbul’un yıldızı parlayan ve en çok değerlenen semtlerinden olan Zekeriyaköy, şehir hayatı ve doğayı bir araya getiren bir projeye ev sahipliği yapıyor.

Doğa ve şehrin bir arada olacağı estetik ve yalınlığı bir arada sunan KÖY projesi, 5.000 m² alana kurulması planlanan ÇarşıKÖY, günlük ihtiyaçlara cevap veren seçkin mağazaların bulunacağı, çocukların kaliteli vakit geçirebileceği açık alanlara yakın; kafeleri, restoranları ve sinemasıyla Zekeriyaköy’ün yeni buluşma noktası olmaya aday.

Mağazaların yer alacağı, çocukların eğlenerek vakit geçirebileceği açık alanlara yakınlığı, kafeleri, restoranları ve sinemasıyla Zekeriyaköy’de doğayı sakinlerine şehir konforunda sunuyor. Yalnızca sizi ve çocuklarınızı değil, evcil hayvanlarınızı da düşünen konsept içinde, şehirden ayrılmadan KÖY’ün eşsiz dünyasına adım atacaksınız.

PEKİ, NEDEN KÖY?

Çünkü artık sadece televizyonda görmeye başladığımız canlıları, doğal ortamlarında görmemizin ve çocuklarımızın da bu uyuma şahit olmasının zamanı geldi. Çocuklarımız kedi ve köpek dışındaki hayvanları da yakından tanısın, yemyeşil ormanlarda oynama fırsatı bulsun diye KÖY projesini hayata geçiriyoruz. Çünkü yemyeşil bir doğanın, bitkilerin, hayvanların ve hatta böceklerin bile çocuklarımızın gelişiminde pozitif etkisi var.

Düşünsenize, KÖY hayatında her sabah uyanıp derin bir nefes alıyor ve doğanın vadettiği tertemiz havayı ciğerlerinize dolduruyorsunuz. İnsan enerjik bir sabaha başlamak için daha ne isteyebilir ki?

Köy

UZMANLAR NE DİYOR?

“Açık havada zaman geçirmenin çocuklara yararları” üzerine büyük bir araştırma başlatan Filedelfiya Çocuk Hastanesi, Gastroenteroloji ve Beslenme Bölümü doktorlarından Dr. Burdette ve Whitaker, düzenli olarak açık havada oynama şansı verilen çocukların sadece fiziksel açıdan gelişmediklerini, aynı zamanda hayal güçlerinin daha kuvvetli, daha yaratıcı ve işbirliğine daha yatkın çocuklar olduklarını söylüyor. Yale Üniversitesi Doğa Bilimi Profesörlerinden Dr. Kellet ise açık havada, doğada düzenli olarak zaman geçiren çocukların stressiz ve dikkat süreleri daha uzun çocuklar olduğunu söylüyor.

MUTLU VE SAĞLIKLI ÇOCUKLAR

Bizler, çocuklarımızı şehir hayatından koparmadan, doğa ile iç içe bir hayat sunarak, fiziksel gelişimlerini pozitif yönde etkileyebilir ve mutlu çocuklar yetiştirebiliriz. Zekeriyaköy’ün KÖY Projesi, hem sizlerin özlemini duyduğunuz mutlu hayatı, hem de çocuklarınızın ihtiyacı olan en doğal ve sağlıklı hayatı sunmaya hazırlanıyor.

KÖY’DE YAŞAM

KÖY projesinin apartmanları, alıştığımız dairelerden fazlasını sunuyor. Siz geniş dairlerinizde huzurun keyfini çıkarırken, çocuklarınız yemyeşil bahçelerin ve her çocuğun hayalindeki parkların eğlenceli dünyasıyla büyüme şansını yakalıyor. Ayrıca KÖY evlerinde bulunan akıllı ev sistemleri sayesinde hayat her zaman pratik ve güvence altında.

KÖY sizlere olduğu kadar, düzenlenen gezi alanları ile en yakın dostlarınız için de yaşanılası hayat şartları sunuyor. Evcil hayvanlarınız ile doğa yürüyüşleri yapmak ve onların da hak ettiği ideal hayatı yaşatmak için KÖY hayatını yaşamaya davet ediyoruz.

KÖY’ün vadettiği mutlu ve sağlıklı yaşam hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.koy.com.tr’yi ziyaret edebilir ya da 0212 202 64 64 numaralı telefondan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Cinselliğin düşmanlarıCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Cinselliğin düşmanları

Yaşanan pek çok cinsel sorunun altında cinsel bilgi azlığı, yanlış inançlar ve kayıtlar ve iletişim sorunları yatmaktadır. Devamı >
Çocuğum okusun, büyük adam olsun!Eğitim YaşamıMürüvvet Adalı Uygun

Çocuğum okusun, büyük adam olsun!

Pek çok öğrenci okumaktan, okulların açılmasından sevinç değil, üzüntü duyar haldeler.Devamı >
Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!Adalet ve Sizİlker Türkgüler

Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, hatta elinizde kanıtınız da varsa...Devamı >
20 dakikaPusulaSerap Duygulu

20 dakika

Kimse sizin 20 dakika ortadan kaybolmanızı dert etmez, dünya durmaz, işler aksamaz. Devamı >
Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!Ailenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!

Uzmanından uzun ömürlü sütlerle ilgili merak edilenleri öğrendik.Devamı >
What dedin?Vira ViraElif Ebru Wibrew

What dedin?

Ne kadar meraklıyız dilimizi parçalamaya... El birliğiyle dilimizi pek bir güzel kanatıyoruz farkında mısınız?Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >