Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLU AİLELERİN TERCİHİ: “SUENO DELUXE BEBEK”

Çocuklu ailelerin tercihi: “Sueno Deluxe Bebek”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.04.2016 - 11:45 | Son Güncelleme:

24 saat çocuk kulübü ile hizmet veren bu otelde aklınız çocuğunuzda kalmayacak.

Türkiye’de 24 saat çocuk kulübü ile hizmeti veren tek otel, Sueno Deluxe Belek’te aklınız çocuğunuzda kalmayacak. Tesis bünyesinde çocuklar ve gençler için özel olarak dizayn edilen dev eğlence merkezleri ve çocuklarının dilinden anlayan eğitimli personel ile ebeveynler tatilin keyfini çıkarırken çocukları da eğlenceye doyacak.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, tatil planı yapan aileler bütün bir yılın stresini, yorgunluğunu geride bırakmak ve çocuklarıyla birlikte mutlu ve konforlu bir tatil yapmak istiyor. Ailelerin otel seçimindeki öncelikleri arasında çocuklarına uygun olması ilk sırada yer alıyor. Çocuk kulübü 24 saat hizmet veren Türkiye'deki ilk tesis, Sueno Deluxe Belek, Lolipop Çocuk Kulübü ile sadece yetişkinlere değil çocuk ve gençlere de keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Otellerdeki çocuk kulüplerinin aileler için son derece önemli olduğunu söyleyen Sueno Deluxe Belek Çocuk Kulübü yöneticisi Sabriye Cerit, Sueno Deluxe Belek’in tam olarak bebekli ve çocuklu ailelere göre dizayn edildiğini belirtti.

ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORLAR

Her yaş grubuna yönelik farklı aktivitelerin bulunduğunu söyleyen Cerit “Çocuklarımız profesyonel eğitimlerden golf, tenis, bale eğitimleri alıyorlar. Çocukların çocuk kulübü sınırları içerisinde yaptıkları her işin ve bulundukları her aktivitenin onlara bir kazanımı var. Program yaparken bu detayı göz önünde bulunduruyorum. Dolasıyla çocuk kulübümüzde yapılan her aktivite bir amaca yönelik yapılıyor, hiçbiri öylesine zaman geçirmek anlamında yapılmıyor. Çocuklar tatilde bile olsa, eğlenirken aynı zamanda öğreniyorlar da” dedi.

DEV EĞLENCE MERKEZİ

Sueno Deluxe Belek’te çocuklar ve gençler için özel olarak dizayn edilmiş 5.500 metrekarelik ve içinde bowling alanı, 7D sinema ve birbirinden eğlenceli oyun ve oyuncakların bulunduğu kapalı bir eğlence merkezi bulunduğuna dikkat çeken Cerit “İçinde macera odası, kütüphane, sinema, uyku odası, bale salonunu ve yaş gruplarına göre ayrılmış aktivite odalarının bulunduğu 1.500 metrekarelik iki katlı mini kulübümüz, 2.500 metrekareden oluşan içinde her yaşa hitap eden, futbol, basketbol, voleybol sahaları, çocuk parkı, su parkı, çocuk havuzu ve bebek havuzunun bulunduğu terasımız, sadece çocuklara özel Aqua parkımız, çocuklar için dizayn edilmiş ve sağlıklı yiyeceklerin bulunduğu bir çocuk restoranımız ve yine 2016 yaz sezonunda misafirlerimizin kullanımına açılacak sahil oyun parkımız bulunuyor” diye konuştu.

BOYA KALEMİ DEVRİ BİTTİ

Çocuk konsepti ile ayakta kalmak isteyen tesislerin çocuk trendini takip etmeleri, dünyada olup bitenden haberdar olmaları ve hiçbir yerde yapılmamış hizmetlerle adını duyurması gerektiğini söyleyen Cerit “Turizm’de artık bir kutu boya kalemi devri bitti” dedi. Sueno Deluxe Belek’teki çocuk kulübü fikrinin otelin Eğlence Müdürü Önder Yüksel ile birlikte planladıklarını da anlatan Cerit “Bu projenin onayı 2015 Kasım ayında alındı. O zamanlar Türkiye’de bir kriz söz konusu değildi. Çocuk Kulübümüz ve çocuklu ailelerimiz için projemiz çok önceden hazırlanıyor, mesela 2017 yılının projesi şimdiden hazır bile. Misafir memnuniyeti anlayışımız dün olduğu gibi bugün de yarın da hep ön planda olacak. 24 saat hizmet konusunda gerekli bütün donanımlarımız mevcut. Bu konuda personel eğitimleri verilmeye başlandı bile” bilgilerini paylaştı.

EĞİTİMLİ PERSONEL ÖNEMLİ

Tatile çıkan bebekli ailelerin en çok dikkat ettikleri konuların başında bebek arabası hizmeti, 24 saat mama, bebek bakıcısı, biberon temizleme makinesi, ateş ölçer ve bebek bezi geldiğini belirten Cerit “Çocuklu aileler ise mini club'ın hizmet saatleri, çocuklarını emanet ettikleri mini club çalışanlarının eğitim ve yabancı dil seviyesi, mini club’ın hijyeni/güvenliği, çocuk restoranındaki yemeklerin çeşitliliği ve bebek bakıcısı hizmetinin olup olmamasına dikkat ediyor” diye konuştu. Cerit ayrıca otellerde çocukların dilinden anlayan eğitimli personel konusuna da dikkat çekerek “Çocuk mini club’a gelir gelmez ya içerde oynamaktan çok hoşlandığı bir oyuncaktan ya da kendisiyle iyi iletişim kuran, onunla aynı dili konuşan mini club personelinden kolay kolay kopamıyor. Dolayısıyla çocuğunu memnun eden o abla ve ağabey sayesinde aynı aile gelecek yıl aynı tesisi seçebiliyor. Bu anlamda; çocuklu ailelere hizmet veren tesislerin en çok dikkat edeceği şey; çocuk dilinden anlayan, çocuklarla çalışmayı seven, eğlenceli, eğitimli kişileri bünyelerinde bulundurmaktadır” dedi.

Yayın tarihi: 12.04.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.