Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BRAUN SİLK-EXPERT IPL İLE KUSURSUZ EPİLASYON

UZUN SÜRE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT ELDE ETMENİN GÜVENİLİR VE NEREDEYSE ACISIZ BİR YOLU...

Braun Silk-expert IPL ile kusursuz epilasyon
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun, istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm için cilt renginizi okuyan ve ona uyum sağlayan yeni Braun Silk-expert IPL'i kadınlarla buluşturuyor.

Uzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse acısız bir yolunu kadınlarla tanıştıran Braun Silk-expert IPL, SensoAdapt™ ten rengi sensörüyle devrim yaratıyor. Etkili bir uygulama için ten rengini sürekli olarak ölçen bu teknolojisi, etkin, hızlı ve güvenli bir uygulama için optimal ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor.

Akıllı SensoAdapt™ ten rengi sensörü teknolojsi tahminleri tamamen ortadan kaldırıyor ve ışık yoğunluğunu otomatik olarak cildin optimal seviyesine ayarlıyor. Sadece IPL tedavisine uygunluğu tespit edebilen diğer cihazların aksine SensoAdapt™ ten rengi sensörü, cildi saniyede 80 defaya kadar sürekli bir şekilde tarıyor ve ışık yoğunluğunu doğru seviyeye ayarlıyor. Bu özellik, ten renginin vücudun farklı kısımlarında farklılık göstermesi nedeniyle bazı diğer cihazların gerekli kıldığı genellikle karmaşık manuel renk çizelgesi eşleştirme sürecini ortadan kaldırıyor.

Braun

Braun Silk-expert IPL, 120.000 atım üretme kapasitesine sahip. Bu, sadece alt bacak, ön kol ve bikini çizgisi veya yüzde kullanılması halinde atımların yaklaşık 14 yıllık kullanım sağladığı anlamına geliyor. Tüm vücutta uygulandığında ve yeniden uzamayı önlemek üzere bakım uygulamaları yapıldığında bile atımlar, yaklaşık 6 yıllık kullanım sağlıyor.

Enerji yoğunluğuna bağlı olarak her 0.9-1.9 saniyede bir atım yaparak yüksek enerji seviyelerinde mevcut olan en hızlı IPL teknolojisini sunan Braun, bacaklardaki uygulamanın 8 dakika içerisinde tamamlanmasını sağlıyor.

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİ VE GÜVENLİK 

Braun

Braun Silk-expert IPL, klinik olarak test edilmiş ve FDA tarafından onaylanmıştır. Klinik deneme, dört haftalık uygulamanın ardından kadınların tüy uzamasında önemli bir azalma yaşadığını göstermektedir:

  • Kadınların %94'ü, sadece üç aylık kullanımın ardından gözle görülebilir sonuçlar elde ettiğini söylemiştir.
  • Kadınların %89'u en son uygulamalarından itibaren 12 ay sonra bile gözle görülür tüy azalması yaşamıştır.

Neredeyse ağrısız olan bu tüy alma sistemi, kadınlara tek seferde tüm tüylerini alabilmeye yönelik bir çözüm sunarak yüz bölgesinde ve ayrıca vücudun tamamında kullanılabiliyor.

Yapılan araştırmalara göre kadınlar, hayatları boyunca, yaklaşık 70 bin TL ağdaya ve yaklaşık olarak 30 bin TL de jilete ve tüy dökücü malzemelere harcama yapıyor. Aynı araştırma, bir kadının hayatının 58,4 gününü ağda yaparak geçirdiğini gösterirken bu oran jilet ve tüy dökücü malzemeler için ortalama olarak 53,6 gün… Ağda yapmayı tercih eden kadınlara kıyasla lazer epilasyonu tercih eden kadınlar, hayatları boyunca, yaklaşık olarak 60 bin TL biriktirebilirler.

VÜCUDUN FARKLI KISIMLARINA KOLAYLIKLA UYGULANABİLİR

Hem Gliding hem de Precision modları ile Braun Silk-expert IPL, vücudun farklı kısımlarına kolaylıkla uyarlanabiliyor. Kayma modu, hızlı ve etkin uygulama sağlıyor ve bacaklar ve gibi geniş bölgeler için tavsiye ediliyor. Hassas modu ise bikini çizgesi veya ön kol gibi hassas veya küçük, ulaşılması zor bölgelerde yapılacak uygulamalarda kullanılıyor.

Yerleşik ana elektrik kablosu ile Braun Silk-expert IPL, her zaman kullanıma hazır ve hiçbir kesinti olmadan maksimum güçte çalışabiliyor. Değiştirilmesi gereken bir jel veya ampul bulunmuyor. Üstelik Braun Silk-expert IPL kolay bir kullanıma sahip ve herhangi bir eğitim gerektirmiyor. Yoğun kadınlar için hareket halindeyken ideal bir çözüm olarak, tutması kolay bir sapla küçük, şık ve ergonomik bir tasarıma sahip.
 

PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Cinselliğin düşmanlarıCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Cinselliğin düşmanları

Yaşanan pek çok cinsel sorunun altında cinsel bilgi azlığı, yanlış inançlar ve kayıtlar ve iletişim sorunları yatmaktadır. Devamı >
Çocuğum okusun, büyük adam olsun!Eğitim YaşamıMürüvvet Adalı Uygun

Çocuğum okusun, büyük adam olsun!

Pek çok öğrenci okumaktan, okulların açılmasından sevinç değil, üzüntü duyar haldeler.Devamı >
Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!Adalet ve Sizİlker Türkgüler

Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, hatta elinizde kanıtınız da varsa...Devamı >
20 dakikaPusulaSerap Duygulu

20 dakika

Kimse sizin 20 dakika ortadan kaybolmanızı dert etmez, dünya durmaz, işler aksamaz. Devamı >
Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!Ailenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!

Uzmanından uzun ömürlü sütlerle ilgili merak edilenleri öğrendik.Devamı >
What dedin?Vira ViraElif Ebru Wibrew

What dedin?

Ne kadar meraklıyız dilimizi parçalamaya... El birliğiyle dilimizi pek bir güzel kanatıyoruz farkında mısınız?Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >