Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BANYODA NELER OLUYOR?

Banyoda neler oluyor?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.02.2017 - 11:35 | Son Güncelleme:

Poltio.com Türkiye'nin garip ama yaşanan gerçeklerini ortaya çıkardı!

Sosyal anket platformu www.poltio.com'da, kullanıcılar tarafından sorulan ve toplam 39.532 kez yanıtlanan sorulardan elde edilen veriler gösterdi ki; Türk insanı oldukça meraklı ve ilginç banyo alışkanlıklarına sahip!

Yayın tarihi: 24.02.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (4)

Sanmayin ki bu 1 hafta boyunca suyu görmeyenler sadec Türkiye´de ,ben en lüks semtlerde kafasi yag icinde ,sigara ,ter kokan kadinlar ,hatta sinema salonundan yikanmayan $i$manlar yüzünden kactigimi bilirim.. Sorry !

01.03.2017 16:31:05 Leyla Ar....

Saclar dahil hergün yikanmak lazimdir.Saclara hergün $ampuan sürmeseniz bile su ile ba$dan ayaga sabunlu sicak sularla kisa bir du$..Temiz cama$ir ve sütyen bircok insan cama$ir giymiyor.Ic camsirlarin ayri bir makina programinda yikanabilenler 60 C° ,ipekliler ise bir dezenfektion ile calkalanarak elde yikanmalidir..Taharet muslugu ve bide denen bir alet vardir..Iyiki vardir ,ama du$un yerini tutmaz,deo ve parfüm havuzunadü$müs gibi degil,sabun kokalim lütfen ! Saygilar.

01.03.2017 16:29:36 Leyla Ar....
4 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER