Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BANYODA NELER OLUYOR?

Banyoda neler oluyor?
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Poltio.com Türkiye'nin garip ama yaşanan gerçeklerini ortaya çıkardı!

Sosyal anket platformu www.poltio.com'da, kullanıcılar tarafından sorulan ve toplam 39.532 kez yanıtlanan sorulardan elde edilen veriler gösterdi ki; Türk insanı oldukça meraklı ve ilginç banyo alışkanlıklarına sahip!

Yayın tarihi: 24.02.2017
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (4)

Sanmayin ki bu 1 hafta boyunca suyu görmeyenler sadec Türkiye´de ,ben en lüks semtlerde kafasi yag icinde ,sigara ,ter kokan kadinlar ,hatta sinema salonundan yikanmayan $i$manlar yüzünden kactigimi bilirim.. Sorry !

01.03.2017 16:31:05 Leyla Ar....

Saclar dahil hergün yikanmak lazimdir.Saclara hergün $ampuan sürmeseniz bile su ile ba$dan ayaga sabunlu sicak sularla kisa bir du$..Temiz cama$ir ve sütyen bircok insan cama$ir giymiyor.Ic camsirlarin ayri bir makina programinda yikanabilenler 60 C° ,ipekliler ise bir dezenfektion ile calkalanarak elde yikanmalidir..Taharet muslugu ve bide denen bir alet vardir..Iyiki vardir ,ama du$un yerini tutmaz,deo ve parfüm havuzunadü$müs gibi degil,sabun kokalim lütfen ! Saygilar.

01.03.2017 16:29:36 Leyla Ar....
4 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER 
  
Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?

Besin güvenliği hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Mutfağınızda tükettiğiniz gıdalar ne kadar temiz ve hijyenik? Uzman Diyetisyen Turgay Köse mutfağınızdaki tehlikeleri ve almanız gereken önlemleri anlatıyor.Devamı >
Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecekyeniAstromatikAygül Aydın

Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecek

Bu Süper Yeni Ay, yeni enerji ortaya çıkarmadan önce arkada kalan bazı pürüzleri ortaya dökecekDevamı >
Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alırMutlu Aile Mutlu ÇocuklarObengül Ejder

Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alır

Yapılan araştırmalar evliliğin ilk yıllarının evliliğin geleceği üzerinde belirleyici olabilecek kadar kritik olduğunu göstermektedir.Devamı >