Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“ASTIM, ÇOCUKLARIN KADERİ DEĞİLDİR!”

“Astım, Çocukların Kaderi Değildir!”
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.04.2014 - 15:50 | Son Güncelleme:

Dünya Astım Günü'nde Toraks Derneği bu hastalık konusunda konferans düzenliyor.

Dünya Astım Günü dolayısıyla 6 Mayıs Salı günü Şişli Belediyesinde Saat: 11:00-13:00 saatleri arasında Türk Toraks Derneği, Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği ve Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği “Astım Çocukların Kaderi Değildir Kontrol Edilebilir” başlığı altında halka açık toplantı düzenleyecektir.

Toraks Derneği Bilimsel Komite Başkanı Prof. Dr. Elif Dağlı Dünya Astım Günü dolayısıyla “Küresel Astım inisiyatifi tarafından her yıl Mayıs ayının ilk salı günü Dünya Astım Günü olarak belirlenmiş olup  bütün dünyada hastalık konusunda farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Dünyada 300 milyon astım hastası bulunmakta olup, yılda 250 hasta astım nedeniyle kaybedilmektedir. Astım, çocuklarda da en sık görülen kronik hastalıktır, iyi bir tedavi ile belirtiler tamamen kontrol altında tutulabilir ve çocuğun kaliteli bir yaşam sürmesi sağlanabilir” dedi.

Konu: Astım Çocukların Kaderi Değildir Kontrol Edilebilir.
Konuşmacılar: Prof. Dr. Elif Dağlı -Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı, Prof. Dr. Refika Ersu-Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı
Tarih-Saat: 6 Mayıs 2014 Salı - 11.00-13.00
Yer ve adres: Şişli Belediyesi Konferans Salonu
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No : 100
Şişli Belediyesi

Yayın tarihi: 28.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.