Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ABDİ İBRAHİM’DEN 15 TEMMUZ KAMPANYASINA DESTEK

Abdi İbrahim’den 15 Temmuz kampanyasına destek
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.08.2016 - 14:31 | Son Güncelleme:

Abdi İbrahim İlaç, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen hain saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize destek amacıyla Başbakanlık tarafından başlatılan kampanyaya 1 milyon TL’lik bağışla katkıda bulunduğunu açıkladı.

Abdi İbrahim İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, “Türkiye Cumhuriyeti’ne ve onun tüm kutsal değerlerine karşı yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Canları pahasına demokrasimize sahip çıkmış şehitlerimize çok şey borçluyuz. Kaybettiğimiz kardeşlerimizin acısı hiçbir zaman azalmayacak. Onların geride bıraktığı ailelerine, yakınlarına karşı duyduğumuz sorumluluğun bilincindeyiz. Başbakanlığımız tarafından başlatılan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen kampanyaya, Abdi İbrahim İlaç olarak 1 milyon TL’lik bağışla katkıda bulunmaya karar verdik. Türkiye güçlü bir demokratik birikime sahip olduğunu, zor zamanlarda bir araya gelmeyi başaran çok kuvvetli bir maneviyatı bulunduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bundan sonra da, bugüne kadar olduğu gibi güçlü bir Türkiye, güçlü bir ekonomi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, ülkemizi hedef alan bu hain saldırıyı şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalan ailelerine başsağlığı, gazilerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

Yayın tarihi: 11.08.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.