Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

3. GELENEKSEL MUTLULUĞUN ADRESİ ÇOCUK ŞENLİĞİ

3. Geleneksel Mutluluğun Adresi Çocuk Şenliği
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.09.2016 - 09:25 | Son Güncelleme:

Çocukları gülümsetebilmeyi kendilerine esas alan Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği bu yıl Geleneksel Çocuk Şenlikleri’nin 3.sünü düzenliyor. 2 Ekim Pazar 10:00- 18:00 saatleri arasında Life Park’ta yapılacak olan Şenlik, destekçimiz boogy the event company tarafından gerçekleştiriliyor.

“Sen Yoksan Bir Eksiğiz” sloganıyla var olan Dernek, bu şenlikte “Çocuklarımızla Çocuk olmaya Var mısınız?” diyor ve herkesi bu eğlence dolu güne davet ediyor.

Algida, Haribo, Lipton, Twigy, Happy Nest, Kayla Kids, Mac Cosmetics, Pia Bebe, Disney, Loco Entertainment Refresh’in, Süper Penguen, Disney Türkey ve Woohoo gibi ünlü markaların da katılım gösterdiği şenlik saat 10:00’da çocuklar için sabah sporu aktivitesi ile başlayacak.

Ardından Atölye çalışmaları ile şenlik daha da renklenecek: Saç örme/boyama, marangozhane, yüz boyama, tshirt boyama, Photo shotter (etkinlik boyu çekilen fotoların katılımcılara özel çerçeveli dağıtımı), çocukların reflexlerine kuvvet kazandıracakları eğlence Junior Reflex, rengarenk çiçek ve tohumların birleştirilerek gerçekleştirileceği atölye çalışması, çuval yarışı, Tohum Bombası gibi bir çok eğlenceli aktivite ile gün boyu çocuklarımız gülümseyecek. Aynı zamanda sürpriz sahne performanslarıyla ve konserler ile beraber Şenlik coşkuya ulaşacak. Şenlikte Hidayet Türkoğlu çocuklarımız ile basketbol oynayacak.. Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde Boğaziçi Gençlik Korosu da çocuklarımızın yanında olacak.

çocuk

Bunun dışında oyun parkları oluşturulacak ve gün boyu çocukların keyifli anlar geçirmesi sağlanacak. 150’ye yakın sosyal kurumlardan otizmli, down sendromlu ve özel kardeşlerimizin de katılacağı bu şenlikte, tüm çocuklarla beraber eğlenceli vakit geçirilirken aynı anda farkındalık da yaratılacak.

Şenlik alanında çocuklar eğlenirken ailelerin de keyifli ve kaliteli zaman geçirebileceği alanlar oluşturulacak. Yeme-içme standları, çeşitli alışveriş standları yer alacak.

Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Gönüllüleri tarafından planlanan ve eğlence için gün sayılan bu organizasyona büyük ilgi ve katılım bekleniyor...

Bilet için http://redirect.hurriyet.com.tr/default.aspx?url=http://www.biletix.com/etkinlik/TTMGA/TURKIYE/tr

NOT: 0-12 yaş katılım ücretsizdir.

Boğaziçi Gençlik Korosu

Boğaziçi Gençlik Korosu, edindiği sayısız başarı, yürüttüğü ve yer aldığı sıra dışı, yenilikçi projeler ile Türkiye’de koro kültürünün yaygınlaşmasında öncü kabul edilen “Dünya Şampiyonu” Boğaziçi Caz Korosu bünyesinde Şef Masis Aram Gözbek tarafından Eylül 2014’te kurulmuştur.

Ülkemizde koro müziği bilincinin daha da gelişmesi ve çok sesliliğin bir ortak değer haline gelmesi yolunda atılmış önemli bir adım olarak ortaya çıkan koro, 15-20 yaş arası gençlerden oluşan 45 kişilik dinamik kadrosuyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. İlk iki sezonunda Türkiye’nin farklı şehirlerinde 50’ye yakın konserde ve çeşitli festivallerde sahne alan bu dinamik koro, başlatmayı planladığı çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de öncü olmayı ve toplumun bu alandaki farkındalığını arttırmayı hedeflemektedir.

Boğaziçi Gençlik Korosu, şu sıralar yoğun konser programını sürdürmekte; çeşitli özel projeler, yurt içi ve yurt dışında katılmayı planladığı festivaller için hazırlıklarına devam etmektedir.

Ödüllerimiz:

. Entonasyon, Homojenlik ve Koro Tınısı Başarı Ödülü - 2. İzmir Polifonik Korolar Şenliği (2016)
. Caz / Ritmik Caz Yorumlamada Başarı Ödülü - 21. Türkiye Korolar Şenliği (2016)
. Atatürkçü Düşünce Derneği Özendirme Ödülü - 20. Türkiye Korolar Şenliği (2015)
. Caz / Ritmik Caz Yorumlamada Başarı Ödülü - 20. Türkiye Korolar Şenliği (2015)
. Entonasyon Ödülü - Sansev 3. Uluslararası İstanbul Çok Sesli Korolar Festivali (2015)

Yayın tarihi: 28.09.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.