Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

29 EKİM'DE OKULLAR KAÇ GÜN TATİL OLACAK?

29 Ekim'de okullar kaç gün tatil olacak?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.10.2015 - 11:30 | Son Güncelleme:

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda okullar kaç gün tatil olacak? Genel seçimlerden sonra 2 Kasım günü de tatil edilecek mi?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle, 28 Ekim Çarşamba günü öğleden sonra okullar tatil. Okulların açılışının ertelenmesi nedeniyle okulların açılmasına çok olmadan sınav tarihleri de gelmiş oldu. Öğrenciler Ekim ayının son haftasını sınavlar içerisinde geçirecek. Öğrencileri ise seçim tatilleri dinlendirecek.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ

29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanacak. Tüm yurtta Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlanacak. Bu günün tatil olması özellikle sınava hazırlanan 8.sınıflar için de ders çalışmak ve çalışmaya ara verip dinlenmek için büyük fırsat olacak.

2 KASIM GÜNÜ OKULLAR TATİL OLACAK MI?

1 Kasım Genel Seçimleri'nden sonra okullar'ın 2 Kasım günü tatil olması bekleniyor. Konuyla ilgili bir açıklama olduğunda haberimizden öğrenebilirsiniz.

KAMU ÇALIŞANLARI VE ÖĞRENCİLER 30 EKİM'DE İDARİ İZİNLİ

Başbakan Davutoğlu’nun 30 Ekim Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları ile ilgili genelgeyi imzaladığı belirtildi.

28 Ekim çarşamba günü yarım gün olacak.

Böylece 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda izinli olacak olan kamu çalışanları ve öğrenciler 30 Ekim cuma günü de idari izinli sayılmış olacak.

Cumartesi ve pazar günleri de tatil yapacaklar için bayram tatili 4,5 güne çıkmış oldu.

1 Kasım milletvekili genel seçimleri nedeniyle 2 Kasım pazartesi günü de okullar için tatil ilan edilirse, öğretmen ve öğrenciler 5,5 gün tatil yapmış olacak. 

Hürriyet

Yayın tarihi: 22.10.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.