Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SABAHLARI KUSURSUZ BİR SAÇLA UYANMAK İÇİN İPUÇLARI!

Sabahları kusursuz bir saçla uyanmak için ipuçları!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.05.2016 - 12:15 | Son Güncelleme:

Kim saçlarının uyurken şekil almasını ve sabahları saatlerce uğraşmamayı istemez ki? İşte, uykunuzdan ödün vermeden sabahları doğal ve kus rsuz bir saçla uyanmanın yolları…

Sıcak havalarda sabahları saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra şekil vermek saatlerinizi alabilir. Bunun için gün doğumunda uyanmanız bile gerekebilir. Oysa ki tüm bu sizi uykunuzdan edecek şeyler yerine, bir gece önceden alacağınız duş ve siz uyurken yastığınızın saç şekillendirici görevi üstlenmesi bizce daha bir yöntem. Özellikle uzun ve dalgalı saçlara bu yöntemler çok daha kolay uyum sağlayacak.

DALGALI SAÇ

Dalgalı saç  

Uyandığında saçlarının adeta bir peri kızı gibi dalga dalga olmasını isteyenlere oldukça kolay bir tavsiyemiz mevcut: Akşam aldığınız duştan sonra saçlarınızı nemli bırakın ve örün. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir nokta daha var: Saçınızı sonuna kadar örmek yerine uçlarından yaklaşık 10 santimetre örülmemiş bir alan bırakın. Sabah uyandığınızda ise örgüleri açın ve bir şekillendirici yardımı ile havalı bir görünüm verin.

Yayın tarihi: 05.05.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.