Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“PÜRÜZSÜZ VE GENÇ BİR CİLDİN SIRRI: “LYMPHOBİONY”

“Pürüzsüz ve genç bir cildin sırrı: “Lymphobiony”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.11.2015 - 15:05 | Son Güncelleme:

Lymphobiony anti aging uygulaması, operasyon müdahalesi gerektirmeden sadece tek seansta bile kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlıyor.

Cilt Bakım Uzmanı Vildan Güncil, “İğnesiz, ameliyatsız, manuel drenaj tekniğiyle uygulanan Lymphobiony, ilk uygulamada dahi ciltteki kırışıklıkları gözle görülür şekilde ortadan kaldırıyor. Cildi toksinlerden arındırıyor ve sıkılaştırıyor. Titreşimli hücresel elektroterapi, ultrasound peeling, soft lazer bakımları sonucunda yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde ediliyor” açıklamasında bulundu.

4 ADIMDA GENÇLEŞME

Yüz germe

Lymphobiony anti aging uygulaması ile tüm yaşlanma belirtilerine son noktayı koyup tüm bakışları üzerimize çekebiliriz. Cilt Bakım Uzmanı Vildan Güncil, tek seansta bile cildimizi daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşturan Lymphobiony uygulamasının aşamalarını şu şekilde anlatıyor:

1. TOKSİN ATIMI: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıklarıyla cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor.

2. PEELING: Ultrasonik titreşimlerle cilt fazla yağ salgısından (sebum), ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırılıyor. Yüzeysel mikro-titreşim, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor.

3. SIKILAŞMA: Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylelikle ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor.

4. LAZER: Lazer ışığı, hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Böylece hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerinin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.
 

Yayın tarihi: 12.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.