Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUHTEŞEM BİR GÜLÜMSEME İÇİN KIRMIZI RUJ!

Muhteşem bir gülümseme için kırmızı ruj!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.11.2014 - 10:00 | Son Güncelleme:

Dişlerinizdeki kusurları gizlemenin yollarını merak ediyor musunuz?

Muhteşem bir gülümsemenin ilk izlenimdeki etkisini herkes bilir. Peki, gülümsemenin kusursuzluğu herkes için geçerli mi? Lingual Ortodonti Dr. Uzmanı Cem Caniklioğlu, dişlerdeki kusurları gizlemenin mümkün olduğunun altını çizdi, çözüm yollarını anlattı.

Uzun vadede gerçekleştirilebilecek yapısal değişiklikler, bu sorunun temel çözümü. Özellikle son yıllarda giderek rağbet gören görünmeyen diş telleri, bu radikal değişikliğin en büyük yardımcısı. Lingual ortodonti olarak bilinen görünmeyen diş teli tedavisi ile bir yandan dişleriniz inci gibi sıra sıra dizilirken diğer yandan diş teli tedavisinin olumsuz estetik sonuçlarından da kurtulabilirsiniz.
Lingual Ortodonti Dr. Uzmanı Cem Caniklioğlu, düzenli günlük bakım ve biraz özenle görünmeyen diş tellerinin diş ve dudak formunun estetiği açısından en güçlü formül olduğunu söylüyor. Tedavi süresince gerçekleşen doktor kontrollerinin de ağız bakımı ve sağlığı açısından çok önemli bir temizlik avantajı sağladığını belirtiyor.

Ruj, güzel bir gülümseme için en büyük yardımcınız

Dişlerin yapısı çoğu durumda dudak şeklinizi de etkiler. Görünmeyen diş telleri ile siz farkına bile varmadan giderek daha da güzelleşirken, süreç içinde dişlerinizdeki kusurları örtmek için makyaj uzmanlarının önerilerine kulak verebilirsiniz.

Mat pembe: Parlatıcı kullanmamak şartıyla mat pembe ve pembe tonları ağzınızı daha temiz ve ferah gösterecektir.

Mat şeftali: Şeftali tonları, dişlerinizin daha beyaz görünmesini ve diş lekelerinizin göze batmamasını sağlayacaktır.

Mat kırmızı: Kırmızı rujunuz bütün dikkatleri üzerine çekeceği için dişlerinizdeki leke ve bozukluklar kimsenin dikkatini çekmeyecektir.
 

Yayın tarihi: 07.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.