Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KİMYASAL PEELİNG GENÇLEŞTİRİYOR

Kimyasal Peeling Gençleştiriyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Kimyasal peeling, cildimizi gençleştirmenin yanı sıra güzelleştiriyor da!

Kimyasal peeling; yıpranmış ciltleri tazelemek, parlaklık vermek, sivilceleri, lekeleri gidermek ve genç görünmek için yapılıyor. Dermatolog Dr. Ayfer Aydın, peeling işleminin daha çok hangi bölgelere uygulandığını anlatıyor.

Peeling; gözaltı ve ağız çevresindeki ince kırışıklıklar, yaşlılık belirtileri, sivilceler, çiller ve doğum kontrol ilaçlarının ve gebeliğin neden olduğu lekelerin tedavisinde etkinliğini kanıtlamış bir yöntem.

Sivilce Tedavisi

İlk başta sivilceye neden olan siyah ve beyaz noktacıklar temizleniyor ve ardından solüsyon uygulanıyor. Tekrarlayan peeling işlemi ile hem sivilceler hem de sivilcelerin neden olduğu izlerin tedavisi başarılı bir şekilde sağlanıyor.

Leke Tedavisi

Bu işlemde, peeling solüsyonu yüzde bir kaç dakika bekletiliyor ve nötralize ediliyor. Leke tedavisinde tedaviye eklenen leke açıcı kremler sayesinde daha pürüzsüz bir cilt elde ediliyor.

Cilt Gençleştirme

Peeling işlemi, son derece kısa süren bir işlemdir. Cildi gençleştirmede deri, yağlarından arındırıldıktan sonra seçilen peeling solüsyonuna, yüzde bekletilen solüsyon nötralize ediliyor ve işlem sonrası iyileştirici, yatıştırıcı bir krem ve güneş koruyucu uygulanarak işlem sonlandırılıyor.

İşlem sonrası normal günlük yaşama hemen dönülebilir. Peeling yöntemi, deneyimli hekimler tarafından yapıldığında son derece efektif ve başarılı sonuçlar veriyor.

Yayın tarihi: 05.12.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

kendimizde evde hazırlayıp yapabilceğimiz ev yapımı peelingler var

21.03.2011 18:27:54 leyla altun

hepsi güzel hoş da acaba bunların fiyatı ne kadardır:))))))

21.03.2011 15:28:16 gülşah kaplan

20tl civarı felandır

21.03.2011 18:28:15 leyla altun
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER 
  
Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!yeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Hamilelik döneminde cinselliği bırakmayın!

Gebelik döneminde kadındaki fizyolojik ve duygusal değişiklikler bazen de erkekteki duygusal değişimler, çiftin cinsel yaşamını ister istemez etkiler. Cinsel Terapist Dolunay Kadıoğlu, hamilelikte cinsellik hakkında bilgiler verdi.Devamı >
Evlilik öncesi flört ve önemiyeniPsiko-YorumGöksu Telmaç

Evlilik öncesi flört ve önemi

Sadece magazin dünyasında değil hepimizin yaşamında, çevresinde evlendikten çok kısa süre sonra boşanma haberlerini duyuyoruz. Boşanmaların tek nedeni çiftlerin birbirini az tanımaları değil ancak en önemli nedenlerinden biri.Devamı >
Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri AstromatikAygül Aydın

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri

25 Haziran -12 Temmuz tarihleri arasındaki bu yeni ayın ilk iki haftası, fikir paylaşmak ve geleceğe yönelik planları tartışmak için değerlendirebilirsiniz.Devamı >