Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜZELLİĞİN VE CAZİBENİN SİMGESİ “DOLGUN DUDAKLAR”

Güzelliğin ve cazibenin simgesi “dolgun dudaklar”
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Fatih Dağdelen’ YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr.
UZMANA SOR
 
 

22.03.2016 - 14:10 | Son Güncelleme:

Şekli ve dolgunluğu hem yüz güzelliği hem de mimik yapısı üzerinde oldukça etkili...

Güzelliğin ve cazibenin simgesi olan dolgun dudaklara sahip olmak her kadının hayali! Dudak dolgusunun en fazla talep edilen operasyon türlerinden birisi olduğunu söyleyen Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen, dudak dolgusu hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

Dudak dolgusunu doğal dudak yapısının ince olduğunu düşünen ve daha dolgun dudaklara sahip olmak isteyen herkes yaptırabilir. Dudağın şekli ve dolgunluğu hem yüz güzelliği hem de mimik yapısı üzerinde oldukça etkilidir.

İLK BAKIŞTA DİKKAT ÇEKMEMELİ, DOĞAL OLMALI

Dudak dolgusunda dudağın yeni şekline var olan dudak yapısı ve yüzün genel özellikleri üzerinden yapılan ölçümlerle karar verilir. Dudaklar yüzün genel yapısı ile uyumlu, doğal görünümü sağlayacak oranda dolgunlaştırılır. Dudak, yüzdeki diğer organlarla uyumlu bir ölçüde olmalıdır. Yüzde ilk bakışta dikkati çekmeyecek, doğal bir dolgunluğa sahip olacak şekilde dolgunlaştırılmalıdır.

Yayın tarihi: 22.03.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.