Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYACA ÜNLÜ JACQUELİNE BİSSET AVON’U TERCİH EDİYOR

Dünyaca Ünlü Jacqueline Bisset Avon’u Tercih Ediyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.11.2010 - 16:08 | Son Güncelleme:

Avon, yeni cilt bakım serisi ile kadınlara yaşlarını sır gibi saklayabilecekleri gücü veriyor.

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi olmanın yanı sıra dünyadaki kadınların hayatlarını geliştirmeye yardımcı olma misyonu ile 124 yıldır faaliyet gösteren AVON, cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisini devrim niteliğindeki yenilikçi serileri ile güçlendirmeye devam ediyor.

AVON’un keşfettiği Paxillium şekillendirme teknolojisi ile geliştirilen ilk cilt bakım serisi olma özelliği taşıyan ANEW Platinum 55+, sarkık cilt ve kırışıklık görünümü ile mücadele ederek, 55 yaş ve üzeri kadınlara, yaşlarını sır gibi saklayabilecekleri gücü veriyor.

Devrim Yaratan Teknoloji

Hücrelerin gençlik proteini Paxillin’in, cildin yaşlanmasıyla birlikte azaldığını ilk kez AVON bilim insanları keşfetti ve Paxillin üretimini artırarak, hücre formunun gelişmesine yardım eden Paxillium Teknolojisi’ni geliştirdi. Devrim yaratan teknoloji kapsamında ANEW Araştırma Laboratuarları’nda üç yıllık geniş kapsamlı araştırmalar yapıldı. Bağımsız bir üniversitenin dermatoloji bölümünde test edilen bu teknoloji aynı zamanda, üç Amerikan patenti aldı.

ANEW Platinum 55+, Bilimsel Olarak Kanıtlandı

Paxillum Teknolojisi ile formüle edilen Platinum Serisi’nde bulunan geliştirilmiş ipeksi yumuşaklıktaki serum, cildin beslenmesini sağlıyor. En iyi sonucu elde etmek için her sabah ve akşam nemlendiriciden önce cilde uygulanması tavsiye ediliyor. Sadece 1 gece sonra cildin toparlandığı ve kırışıklık görünümünün hafiflemiş olduğu hissediliyor.

Platinum Serum’dan sonra kullanılan gece kreminin ise cilt yumuşaklığını yüzde 40 oranında artırdığı da klinik olarak kanıtlanmış durumda. Platinum gece kremi, sadece 2 hafta sonra boyun, çene çizgisi ve kırışıklık görünümünü daha hafiflemiş bir görünüme kavuşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.avon.com.tr

Yayın tarihi: 02.11.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

ben avon temsılcısı olarak tavsiye ederimm herkesee

17.03.2011 18:20:56 leyla altun