Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DAHA İNCE BİR YÜZE SAHİP OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Daha ince bir yüze sahip olmak ister misiniz?
 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
07.11.2016 - 11:40 | Son Güncelleme:

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, daha zayıf ve ince bir yüz için ‘8 Nokta’ uygulamasını öneriyor. Dolgu ve botoksun aynı anda uygulanması olan Formotox ile yüz, doğal ifadesini kaybetmeden zayıflıyor.

Yüzünüz geniş ya da toplu ve bu durum sizi olduğunuzdan kilolu gösterdiği için çok mutsuzsunuz. Ancak durum sandığınız gibi vahim değil. Bu sorunu çözmek ve üstüne üstlük yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için ‘İncelten 8 Nokta’ uygulaması Formotox sizi bekliyor.

FORMOTOX: İNCELTİCİ 8 NEDİR?

Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı Serdar Bora Bayraktaroğlu, yüzde 8 farklı noktaya uygulanan dolgu ve botoks işlemi ile hastaların daha zayıf ve formda bir görüntü elde ettiklerini ifade ediyor.

Yüzü, dolgu ve botoksu bir arada kullanarak forma sokan Formotox etkisini uzun süre koruyor. Bu uygulama ile daha incelen yüz, genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Formotox, tüm yüzde çizgileri, kırışıklıkları ve sarkmaları aynı anda gideriyor.

NASIL UYGULANIR?

 • Seçilen 8 özel noktaya yüze özel tasarımla doğallığı bozmadan uygulamalar yapılıyor.
 • Sanatsal bir yaklaşımla uygulanan bu işlem sonunda yüzde zayıf ve uzun ifade elde ediliyor.
 • Yüzün doğal ifadesi kesinlikle değişmiyor.
 • 40 dakika süren bu işlem acısız ve hemen etkisini gösteriyor.
 • Uygulamalar elmacık kemiği çevresi, ağız çevresi ve dudak altı, çene ve kulak bitimlerine yapılıyor.

SONUÇ NASIL?

Op. Dr. Bayraktaroğlu kişiye özel uygulanan ‘İnceltici 8 Nokta’ dolgu ve botoks uygulaması sonunda elmacık kemikleri daha belirgin, yanaklar yukarı kalkmış ve kırışıklıkların gitmesi ile yüzün daha gergin bir halde sağlıklı göründüğünü açıklıyor. Ayrıca kadınlarda daha zarif bir duruş elde ettiklerini ekliyor. Kırışıklıkların yok edilmesi ile yüzdeki yorgun ve mutsuz ifade de yerini pozitif duruşa bırakıyor.

DOLGU VE BOTOKS AYRILMAZ İKİLİ

Güzellik ve sağlık dünyasının popüler ikilisi dolgu ve botoks ayrılmaz ikili. Op. Dr. Bayraktaroğlu 90’lı yıllarda başlayan ve son yıllarda cerrahi olmayan uygulamalarda popülerlik kazanan dolgu ve botoks uygulamasının birbirini tamamladığını ve yanıtları güçlendirdiğinin altını özellikle çiziyor. Bu uygulama yaklaşık 1,5 sene etkisini gösteriyor.

Yayın tarihi: 07.11.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.